پیروانی: صحبت‌های چند وقت اخیر در شأن پرسپولیس نبود؛ از طارمی گله دارم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت‌هایی که در چند وقت اخیر در مورد حواشی باشگاه پرسپولیس انجام شده است در شأن این باشگاه نبود.

خبرنگار ورزشی ،  افشین پیروانی پس از پیروزی ۳ بر یک تیم پرسپولیس مقابل پیکان گفت: خداراشکر بازی خوبی انجام دادیم و با اقتدار توانستیم حریفمان را شکست دهیم. نتیجه خوبی گرفتیم و نشان دادیم اینکه در صدر جدول هستیم به لحاظ کیفیت فنی هم وضعیت خوبی داریم. مطمئنم کسانی که دوست ندارند ما را بالای جدول ببینند اگر کمی درست فکر کنند می‌بینند به لحاظ فنی هم ما سطح بالایی داریم. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حواشی اخیر باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی روی عملکرد این تیم تاثیر گذاشته است یا خیر، تصریح کرد: قطعا این مسئله بی‌تاثیر نبوده اما بچه‌های ما حرفه‌ای هستند. من به شخصه از مهدی طارمی گله دارم، او از خانواده پرسپولیس بود و نباید کاری می‌کرد که تیم‌های رقیب به خودشان اجازه دهند در مورد پرسپولیس صحبت کنند. اظهارنظرهایی در چند وقت گذشته انجام شده که در شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس نبود.

مدیر تیم پرسپولیس درباره اینکه باشگاه استقلال و تراکتورسازی درخواست کرده بودند قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر از باشگاه پرسپولیس پس گرفته شود، گفت: هر شخصی باید در حیطه وظایفه خود صحبت کند به طور مثال اگر من الان بخواهم صحبت کنم باید فقط در مورد باشگاه پرسپولیس حرف بزنم، همانطور که گفتم صحبت‌هایی مطرح شد که در شأن و شخصیت پرسپولیس نبود. 

پیروانی یادآور شد: فقط برای مهدی طارمی آرزوی موفقیت می‌کنم و از همه پیشکسوتان و اصحاب رسانه خواهش می‌کنم این مسئله را تمام شده بدانند و فقط برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار