حاشیه بازی پیکان - پرسپولیس| مهاجم پیکان هو شد، بیرانوند همه را یاد نویر انداخت

هواداران پرسپولیس استقبال خوبی از مهاجم تیم پیکان نکردند.

خبرنگار ورزشی ،  دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در شرایطی از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهر قدس آغاز شده که بیش از ۲۰ هزار تماشاگر از این مسابقه دیدن می‌کنند. این در شرایطی است که تعدادی از هواداران ترجیح دادند به جای خریدن بلیت از بیرون ورزشگاه بازی را تماشا کنند.

* حمیدرضا گرشاسبی، محمدرضا حاجی‌بیگی و ابوالفضل روغنی‌ اعضای هیئت مدیره پرسپولیس دقایقی بعد از شروع بازی خودشان را به ورزشگاه شهر قدس رساندند. 

* گادوین منشا بعد از باز کردن دروازه تیم سابقش نه تنها خوشحالی بعد از گل انجام داد بلکه سمت نیمکت تیمش آمده و خوشحالی خود را با رادوشوویچ تقسیم کرد. با توجه به اینکه منشا بعد از چند بازی پایش به گلزنی باز شد بازیکنان و نیمکت‌نشینان پرسپولیس او را بعد از گلزنی حسابی تحویل گرفتند. 

* مجید جلالی بعد از گل زودهنگام پرسپولیس تعدادی از نیمکت‌نشینان تیم خود را بلند کرد و برای گرم کردن به پشت دروازه فرستاد.

* علی علیپور که موفق شد گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند، خوشحالی بعد از گلش را به سبک کمال کامیابی‌نیا انجام داد. او با علامت خبردار به نوعی گلش را به همبازی خود تقدیم کرد. او زیر پیراهن خود هم نوشته بود «منم گدای فاطمه (س)».

* مرتضی آقاخان که به دلیل مصدومیت تعویض شد موقع بیرون رفتن از زمین از سوی تماشاگران پرسپولیس هو شد. هواداران این تیم همچنان بابت خوشحالی عجیب بعد از گل آقاخان در بازی رفت از این بازیکن دلخور بودند.

* اینترنت ورزشگاه شهر قدس به هیچ وجه جوابگوی خبرنگاران نبود و این مسئله با اعتراض آنها همراه شد. 

* در اواسط نیمه اول علیرضا بیرانوند پاس رو به عقب ربیع‌خواه با یک ضربه سر شیرجه‌ای به او برگرداند تا با این حرکت مشابه حرکات نویر دروازه‌بان بایرن‌مونیخ همه را یاد او بیندازد. در این لحظه تماشاگران پرسپولیس او را تشویق کردند. 

* در دقیقه ۲۴ هواداران با تشویق هادی نوروزی یاد و خاطره او را زنده نگه داشتند.

* تا قبل از گل دوم پرسپولیس مجید صالح کنار خط بود اما بعد از گل علیپور جلالی شخصا خودش به لب خط آمد و شاگردانش را از کنار خط راهنمایی کرد.

* در دقیقه ۲۸ افشین پیروانی یک عدد پتو که روی نیمکت تیمش بود را به روی یک فرد معلول که کنار نیمکت بود انداخت و همین مسئله باعث تشویق تماشاگران شد. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار