کاراته وان ۲۰۱۸ پاریس|نگین باقری: برخی داوران اعتقاد داشتند حق من ضایع شده است

کاتاروی تیم ملی کاتای بانوان گفت: خیلی از داوران اعتقاد داشتند حق من و ایران در تاتامی ضایع شده است.

نگین باقری در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به پاریس، در خصوص سطح مسابقات کاتای مسابقات کاراته وان پاریس اظهار داشت: سطح مسابقات پاریس خیلی بالاست و رقبای فوق‌العاده‌ای در این مسابقات حضور داشتند. همه تیم‌ها با تمام پتانسیل در این مسابقات حضور داشتند و تیم ایران نیز با تمام پتانسیل در مسابقات شرکت کرده که باید بابت آن از رئیس و دبیر محترم فدراسیون تشکر کنم.

وی تاکید کرد: جدول مسابقات من در این دوره گره خورده بود و پس از سه پیروزی مقابل سانچز، نفر شماره یک رنکینگ دنیا متاسفانه بنا به دلایلی شکست خوردم. سانچز کاتاروی فوق‌العاده‌ای است اما متاسفانه بعد از پیروزی مقابل من مغلوب کاتاروی ژاپنی شد و شانس حضورم در جدول رپه شارژ از بین رفت.

کاتاروی تیم کاتا بانوان با ابراز رضایت از عملکردش عنوان کرد: از عملکردم مقابل سانچز راضی بودم و حتی خیلی از داوران اعتقاد داشتند حق من و ایران در تاتامی ضایع شده است. متاسفانه برخی داوران برای اعلام رای به پرچم کشورها و نام ورزشکاران توجه می‌کنند و اسم ورزشکار و قدرت کشورها در کاتا برای آنها مهم است.

باقری خاطرنشان کرد: از رئیس محترم فدراسیون کاراته تقاضا دارم برای مسابقات بعدی برای کاتا یک مربی در نظر بگیرند تا همراه تیم باشد و کاتای ما را ارنج و رقبا را آنالیز کند. در این مدت همه چیز برای ملی‌پوشان عالی و فوق‌العاده بوده است و تنها کاستی ما عدم حضور مربی در مسابقات است.

وی در پایان گفت: حضور مربی همراه تیم خیلی اهمیت دارد و حتی می‌توان از حضور یک مربی برای بانوان و آقایان استفاده کرد تا بار روانی را از روی دوش ما بردارد و و رقبا را آنالیز کند. برای ورزشکار خیلی مهم است بداند در مقابل هر حریفی چه کاتایی اجرا کند و امیدوارم در آینده یک مربی همراه تیم باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار