مدافع‌ خونه‌به‌خونه: ۳ امتیاز دیدار با نساجی بسیار مهم است اما ۱۴ فینال دیگر پیش‌رو داریم

مدافع تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل گفت: سه امتیاز دیدار با نساجی بسیار مهم است و سعی می‌کنیم با برتری در این بازی وضعیت‌مان را در جدول رده‌بندی بهتر کنیم.

فرشاد فرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی در خصوص برتری ۲ بر یک تیم خونه‌به‌خونه بابل مقابل صبای قم در هفته بیستم لیگ دسته اول اظهار داشت: بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش گذاشتیم. با وجود سفر طولانی که تا قم داشتیم و در شوک تصادف بین راه بودیم، اما از همان ابتدای بازی موفق شدیم تاکتیک‌های خود را در زمین پیاده کنیم و سوار بر بازی شویم.

وی افزود: خوشبختانه در دقایق ابتدایی بازی موفق شدیم به گل برسیم تا فشار کمتری را متحمل شویم. این مساله باعث شد تا خیلی زود خود را با شرایط بازی وفق دهیم و به سه امتیاز شیرین این دیدار دست پیدا کنیم.

مدافع خونه‌به‌خونه در خصوص مصدومیت خود نیز گفت: متأسفانه هم در بازی برابر مس رفسنجان و هم در دیدار مقابل مس کرمان با شکستگی از ناحیه سر مواجه شدم، اما در بازی دوم خونریزی سرم خیلی عجیب بود و ادامه پیدا کرد تا مجبور شدم راهی بیمارستان شوم. خدا را شکر مصدومیتم تا حدودی برطرف شد و مشکلی در این زمینه ندارم.

فرجی با بیان اینکه تیمش مربی بزرگی به خدمت گرفته است، ادامه داد: اسکوچیچ در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده است و کارنامه خوبی دارد. معمولاً مربیانی که تازه به تیم‌ها می پیوندند به زمان نیاز دارند تا افکار خود را به بازیکنان دیکته کنند، اما اسکوچیچ در همان ابتدای امر تغییر زیادی در تیم ایجاد نکرد تا با هماهنگی بهتری مقابل صبای قم قرار بگیریم. امیدوارم با این مربی در ادامه راه نیز همین روند را ادامه دهیم.

وی در خصوص دیدار حساس هفته آینده تیم خونه‌به‌خونه مقابل نساجی تصریح کرد: ما به سه امتیاز این دیدار برای صعود به لیگ برتر شدیداً نیاز داریم و دوست نداریم امتیازات خانگی را به سادگی از دست بدهیم. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا با پیروزی در این دیدار وضعیت‌مان را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشیم و با روحیه‌ای مضاعف به مصاف فجرسپاسی شیراز برویم.

فرجی در ادامه با بیان اینکه هواداران دو تیم باید در بازی آرامش خود را حفظ کنند، گفت: در دربی همیشه کری و حساسیت وجود دارد و جذابیت فوتبال به همین است، اما حساسیت‌ها نباید کاذب باشد تا شاهد اتفاقاتی مانند دیدارهای اخیر این دو تیم نباشیم.

مدافع تیم فوتبال خونه‌به‌خونه در پایان یادآورد شد: هواداران خونه‌به‌خونه فراموش نکنند بازی‌های ما فقط به بازی مقابل نساجی خلاصه نمی‌شود و ما ۱۴ دیدار فینال‌گونه دیگر پیش رو داریم. از آنها می‌خواهم روز یکشنبه فقط تیم خودشان را تشویق کنند تا  به امید خدا با برتری در این دیدار یک گام بلند برای صعود برداریم و مردم راضی و خوشحال راهی خانه‌های خود شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار