سیف‌اللهی: منتظری فیلم را ندیده یا دوست ندارد ببیند که پنالتی کرده؟/ کرمانشاهی را نمی‌بخشم

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی می‌گوید که مدافع باتجربه استقلال روی او مرتکب خطای پنالتی شده، اما می‌گوید که خطا نکرده است.

روح‌الله سیف‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شکست تیمش مقابل استقلال که با اخراج خودش به جنجال هم کشیده شد، اظهار داشت: من که می‌گویم به استقلال فوتبالی نباختیم، چون اگر بحث فنی بازی را نگاه کنید، می‌بینید که ما حتی پس از ۱۰ نفره شدن چند موقعیت خوب گلزنی داشتیم که متأسفانه توپ‌های ما تبدیل به گل نشد، اما استقلال مجموعاً پنج موقعیت گل داشت که چهار گل به ما زد.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی در خصوص پنالتی استقلالی‌ها و صحنه‌ای که معتقد بود روی او پنالتی مشابهی رخ داده است اما داور به دلیل تمارض با کارت زرد جریمه‌اش کرد، گفت: در مورد پنالتی استقلال که نمی‌توانم نظر بدهم، اما کارشناسان ببینند اصلاً خطایی بوده یا نه. اگر خطایی رخ داده، داخل محوطه بوده است یا بیرون از آن. با این حال حرکتی که آقای پژمان منتظری دست گذاشت و باعث به هم خوردن تعادل من شد، صددرصد پنالتی بود. در فیلم بازی هم ببینید مشخص است که مدافع استقلال با دست گذاشتن تعادل من را به‌هم زده است. وقتی سرعت بازیکنی بالا و در حال دویدن باشد با کوچک‌ترین برخوردی زمین می‌خورد و آن صحنه قطعاً پنالتی بود.

وی ادامه داد: نمی‌توان گفت که آن صحنه پنالتی نبوده، چون صددرصد پنالتی بود. حتی بچه دو ساله هم می‌تواند تشخیص بدهد که پنالتی صورت گرفته است و نمی‌دانم داور نزدیک به صحنه بود یا نه، اما من آقای کرمانشاهی را نمی‌بخشم. او با اخراج من باعث به هدر رفتن تمام زحمات یک تیم شد، چون تیم ما تیمی نیست که در آزادی چهار گل از استقلال بخورد. ما حتی ۱۰ نفره هم روی دروازه استقلال موقعیت گل داشتیم، اما وقتی تیم ما ۱۰ نفره شد، تمرکز تیم و کادرفنی به‌هم ریخت.

سیف‌اللهی در واکنش به این مسئله که مهدی تارتار گفته است اگر داور برای استقلال پنالتی گرفته، پنالتی روی او واضح‌تر بوده است، اظهار داشت: آقای تارتار درست می‌گوید و اگر پنالتی استقلالی‌ها پنالتی بود، خطایی که روی من شد، خیلی پنالتی بود. همه دیدند، شما رسانه‌ها، افراد حاضر در ورزشگاه و همه کارشناسان هر دو صحنه را دیدند. با این حال نمی‌دانم چرا آقای منتظری آمده و گفته است نیازی نیست قسم بخورد، اما هیچ خطایی مرتکب نشد و پنالتی نبوده است. نمی‌دانم فیلم را ندیده یا دوست ندارد ببیند که چنین نظری می‌دهد.

وی در خصوص اینکه تارتار اعلام کرد داور پس از اخراج سیف‌اللهی به سود پارس جنوبی سوت می‌زد تا به نوعی جبران کند و پنالتی لحظه‌های آخر بازی هم به ناحق گرفته شد، گفت: اینکه دیگر به درد تیم ما نمی‌خورد. پنالتی روی دشتی اصلاً پنالتی نبود و داور پس از اخراج من به نوعی می‌خواست جبران کند و تیم ما را راضی نگه دارد، اما این به درد تیم ما نمی‌خورد. اصلاً داور محروم شود و مادام‌العمر اجازه ندهند قضاوت کند، به چه درد تیم ما می‌خورد؟ ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم، اما با اشتباه داور همه چیز عوض شود. حالا آقای اصفهانیان داور را هم کنار بگذارد، فرقی به حال ما نخواهد کرد.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی همچنین خاطر نشان کرد: ما اکنون از رده دوم جدول به رده چهارم رسیده‌ایم و همه فردا فراموش می‌کنند که چه اتفاقی در بازی با استقلال رخ داد، اما حق یک تیم خورده شد. کارت قرمز من را هم ببخشند، بازهم به درد من یا پارس جنوبی نمی‌خورد، چون دیدار ما با استقلال به لحاظ جدول حساس بود و حالا نه تنها رده دوم جدول را از دست دادیم، بلکه استقلال هم به یک امتیازی ما رسید. ما واقعاً یک هفته زحمت کشیدیم و کادرفنی تلاش کرد که مقابل استقلال پیروز شویم، اما تیم ما را با یک تصمیم از بین بردند. مقابل چشم همه مردم، سر تیم ما را بریدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار