قائدی: خدا از عملکردم راضی باشد، من هم راضی‌ام!/ شایعه جدایی‌ام از استقلال درست نبود

هافبک - مهاجم تیم استقلال شایعات موجود در مورد جدایی‌اش از جمع شاگردان شفر را رد کرد.

خبرنگار ورزشی ، مهدی قائدی پس از پیروزی ۴ بر صفر استقلال مقابل پارس جنوبی جم، درباره پنالتی که برای استقلال گرفت، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که در بازی‌های آینده برای استقلال گل هم بزنم و بازی‌های خوبی به نمایش بگذارنم. همچنین امیدوارم استقلال در ادامه نتایج خوبی کسب کند.

وی در مورد پنالتی که در ابتدای بازی گرفت و اینکه آیا آن صحنه پنالتی بود یا خیر، گفت: بازیکن‌شان می‌گفت پنالتی بود، اما دیگر نمی‌دانم واقعاً پنالتی بود یا نه!

بازیکن تیم استقلال در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه «چرا برای تیمش گل نمی‌زند؟»، تصریح کرد: گل هم می‌زنیم ان‌شاءالله.

قائدی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگاری مبنی بر اینکه «آیا از عملکردت در استقلال راضی هستی؟»، با خنده گفت: خدا راضی باشد، ما هم راضی هستیم!

وی در راجع به نیمکت‌نشینی‌اش در چند دیدار اخیر استقلال و اینکه با این اتفاقات شایعاتی در مورد جدایی‌اش از جمع شاگردان شفر مطرح شد، گفت: خیر، اینها درست نیست.

بازیکن تیم استقلال در مورد عکسی که حرکت تقلیدی او از نیمار در تمرین تیمش منتشر شده بود، تصریح کرد: شادی داخل تمرین بود. من یک گل خوب زدم و گفتم این‌طور شادی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار