ترابی: موفقیت سایپا به خاطر تلاش همه اعضای تیم است

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: در حال حاضر اگر خوب نتیجه می‌گیریم به خاطر این است که سایپا تیم خوبی شده است و ان‌شاءالله همین روند را ادامه داده و به هدف‌مان برسیم.

خبرنگار ورزشی ، مهدی ترابی با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش مقابل پدیده خراسان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی را در نیمه اول ارائه نکردیم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم و به گل هم رسیدیم. خدا را شکر برد دیگری به دست آوردیم و من هم گلزنی کردم. این سه امتیاز خیلی شیرین بود و ان‌شاءالله بتوانیم در ادامه راه به هدف‌مان که ماندن در رده‌های بالای جدول است، برسیم.

وی در واکنش به این پرسش که او یک تنه سایپا را به بالای جدول رسانده است، افزود: آقای دایی خیلی برای تیم زحمت کشیده است و خیلی خوشحالم که روندی رو به رشد را در پیش گرفته‌ایم. امروز هم اگر من گل زدم به خاطر حمایتی بود که تیم از من داشت و اینطور نبوده که من نقش همه کاره تیم باشم. موفقیت یک تیم به تلاش همه اعضای آن بستگی دارد در حال حاضر اگر خوب نتیجه می‌گیریم به خاطر این است که سایپا تیم خوبی شده است و انشاءالله همین روند را ادامه داده و به هدفمان برسیم.

ترابی در واکنش به سوال عجیب یکی از خبرنگاران در ارتباط با اینکه گفته می‌شود اخیرا برخی بازیکنان سایپا به کم بودن پول قراردادشان نسبت به دیگر بازیکنان اعتراض کرده‌اند گفت: من نمی‌دانم شما در مورد چه موضوعی صحبت می‌کنید و این اولین بار است که این موضوع را می‌شنوم. در تیم ما چینین موضوعی مطرح نیست تنها توقع ما این است که دریافتی‌های ما به موقع باشد. امیدوارم طبق وعده‌ای که دادند این اتفاق رخ دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار