سینگ: برای برد آمده بودیم اما هرچه اتفاق بد بود برای ما افتاد

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: برای برد مقابل استقلال به زمین رفته بودیم اما اتفاقات بدی برای ما افتاد.

خبرنگار ورزشی ، امید سینگ پس از شکست ۴ بر صفر تیم پارس جنوبی جم مقابل استقلال درباره خراب کردن پنالتی اظهار داشت: دور، دورِ خراب کردن پنالتی‌های بازیکنان ماست. من خودم سه پنالتی در این فصل خراب کرده‌ام. در تمرینات هزار بار توپ تبدیل به گل می‌شود، اما متأسفانه در بازی‌ها پنالتی خراب می‌شود.

وی ادامه داد: من خیلی خوب ضربه زدم و شاید هر بازیکن دیگری بود، توپ تبدیل به گل می‌شد، اما این‌طور نشد. فکر کنم بدشانسی آوردیم. همه بازیکنان بزرگ دنیا هم پنالتی خراب می‌کنند.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی درباره داوری این دیدار نیز تصریح کرد: در مورد داوری نمی‌توانم صحبت کنم. ما در دقیقه ۵ گل خوردیم و در دقیقه ۱۰ بازیکن‌مان اخراج شد. هر چه اتفاق بد بود در این دیدار برای ما رقم خورد.

سینگ در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسد تیم پارس جنوبی در نیم‌فصل دوم دچار اُفت شده است، گفت: این طبیعی است که تیم‌ها در نیم‌فصل دوم سخت امتیاز از دست می‌دهند.

وی در خصوص وضعیت مالی باشگاه‌ پارس جنوبی هم عنوان کرد: خدا را شکر پاداش‌ها و  پول‌های‌مان را گرفته‌ایم و بقیه پول را هم این هفته دریافت می‌کنیم. شرایط‌مان خوب است. ما امروز هم برای برد به زمین آمده بودیم، اما همان‌طور که گفتم هرچه اتفاق بد بود برای ما افتاد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار