بهترین بازیکنان جهان از دید لروی سانه

مهاجم آلمانی منچسترسیتی معتقد است چهار بازیکن در سطحی متفاوت از دیگر فوتبالیست‌های جهان هستند.

، لروی سانه که یکی از بهترین بازیکنان تیم فوتبال منچسترسیتی در فصل جاری بوده است، در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «ولت» در پاسخ به این پرسش که «آیا خودت را در سطح نخبگان کنونی حال حاضر فوتبال جهان می‌بینی؟»، گفت: خیر، من هنوز تا رسیدن به آن سطح فاصله دارم. در کل دنیا تنها چند بازیکن در این سطح هستند.

وی افزود: مسی، رونالدو، نیمار و اِزار در سطحی هستند که کسی نمی‌تواند با آنها رقابت کند، هرچند دستاورد بازیکنانی همچون مسعوت اوزیل و ادینسون کاوانی هم فوق‌العاده بوده است. در مورد خودم هم باید بگویم برای آزادنه بازی کردن باید از بازی‌ام لذت ببرم. اگر ذهنم آزاد باشد هر کاری ممکن است.

سانه که در فصل جاری ۱۱ گل برای من‌سیتی زده و ۱۲ پاس گل هم‌ برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است، در تمجید از سرمربی خود خاطرنشان کرد: زمانی که گواردیولا با من تماس گرفت و گفت که می‌خواهد من به او در منچسترسیتی ملحق شوم، می‌دانستم که باید فوراً پیشنهاد او را بپذیرم. من پپ را در بارسلونا و بایرن مونیخ دنبال می‌کردم و حتی با شالکه مقابل تیمش بازی کرده بودم. می‌دانستم که کار با پپ به منزله پیشرفت خواهد بود. همچنین پیش از آن با یاشوا کیمیچ در مورد گواردیولا صحبت کرده بودم. کیمیچ به من گفت "لروی، اگر پپ با تو تماس گرفت و گفت که تو را می‌خواهد، حتماً به او ملحق شو".

وی در پایان گفت: منچسترسیتی یکی از بهترین باشگاه‌های جهان است. می‌دانستم که اتفاقات بزرگی در این باشگاه در حال رخ دادن است و می‌خواستم که جزیی از این باشگاه باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار