استقلالی‌ها با پیروزی مقابل پارس جنوبی به رختکن رفتند

دیدار تیم‌های استقلال و پارس جنوبی در نیمه نخست به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت.

، دو تیم استقلال و پارس جنوبی جم در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌ویکم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که آبی‌پوشان در نیمه نخست با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسیدند.

سرور جپاروف در دقیقه ۵ مسابقه از روی نقطه پنالتی و بهنام برزای در دقیقه ۳۱ گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتى، سیدمجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن، على قربانى، مهدی قائدى، بهنام برزاى، امید ابراهیمى، سرور جپارف (فرشید باقری - ۳۸) و داریوش شجاعیان.

ترکیب پارس جنوبی:محسن فروزان، حامد نورمحمدی، ایمان سلیمی، فرشاد محمدی‌مهر، وحید حمدی‌نژاد، میثم نقی‌زاده، حسین پورامینی، روح‌الله سیف‌اللهی، علی دشتی، احسان تأییدی و ابراهیم صالحی.

دقیقه ۴: داور مسابقه با تشخیص خطا روی مهدی قائدی در محوطه جریمه پارس جنوبی، به سود استقلال پنالتی اعلام کرد.

دقیقه ۵: سرور جپاروف با وجود تشخیص ضربه پنالتی‌اش از سوی محسن فروزان، موفق شد گل اول استقلال را به ثمر برساند.

دقیقه ۹: روح‌الله سیف‌اللهی در محوطه جریمه استقلال متوقف شد که داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و با تشخیص تمارض به مهاجم پارس جنوبی کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۲۱: مهدی قائدی توسط سیف‌اللهی متوقف شد که داور مسابقه با نشان دادن کارت زرد دوم مهاجم پارس جنوبی را از زمین مسابقه اخراج کرد.

دقیقه ۳۱: پاس بلند داریوش شجاعیان با تعلل مدافعان پارس جنوبی به بهنام برزای رسید که این بازیکن به راحتی توپ را به تور دروازه فروزان چسباند.

دقیقه ۳۴: علی قربانی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۴۱: با تشخیص داور مسابقه امید نورافکن با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۴۴: فرشاد محمدی‌مهر ضربه ایستگاهی از سمت راست خط دفاعی استقلال را به شکلی خطرناک روی دروازه ارسال کرد که بازیکنان پارس جنوبی موفق به استفاده از این توپ نشدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار