واکسینه اجباری خدمه هتل‌های مسکو پیش از جام جهانی ۲۰۱۸

خدمه هتل‌های مسکو باید پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه واکسینه شوند.

، سایت شهرداری مسکو از اجرایی‌شدن طرحی جدید پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در این کشور خبر داد که شامل واکسیناسیون تمامی خدمه هتل‌های پایتخت روسیه است.

نیکولای گولایف، معاون دپارتمان ورزشی و گردشگری شهرداری مسکو در این رابطه گفت: واکسیانسیون شامل مالکان و پرسنل هتل‌های مسکو از بودجه شهری و رایگان خواهد بود. ما هم‌اکنون اعلام می‌کنیم که هتل‌داران مسکو باید با مراجعه به مراکز درمانی و بهداشت شهری نسبت به واکسیناسیون خود که که طرح ضروری است اقدام کنند. پس از آغاز این طرح ما هتل‌های مسکو را جهت اطمینان از واکسینه شدن مالکان و خدمه کنترل خواهیم کرد.

وی افزود: واکسیناسیون برای مالکان و خدمه هتل‌هایی که پذیرای هواداران فوتبال در طول جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حتی به تعداد یک نفر خواهند بود اجباری است. این واکسن‌ها برای مقابله با بیماری هپاتیت از نوع A و دیسانتری ( اسهال از نوع خون مشهود در مدفوع) هستند.

طبق اعلام معاون دپارتمان ورزشی و گردشگری شهرداری مسکو هم‌اکنون ۸۶ درصد هتل‌های این شهر برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رزرو شده‌اند.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار