حاشیه بازی استقلال - پارس جنوبی|پرسپولیسی‌ها به ورزشگاه آمدند، حسینی بازهم گرم نکرد

پیش از دیدار تیم‌های استقلال و پارس جنوبی در بین هواداران جمی که برای تشویق تیم خود به ورزشگاه آمده‌اند، افرادی با پرچم تیم پرسپولیس دیده می‌شود.

خبرنگار ورزشی ، تیم‌های فوتبال استقلال و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته بیست‌و‌یکم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفته‌اند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می‌آید:

* کمتر از هزار هوادار جمی در ورزشگاه حضور دارند که در بین آنها هوادارانی با پرچم پرسپولیس نیز دیده می‌شود.

* محسن فروزان، دروازه‌بان تیم پارس جنوبی که سابقه بازی در تیم استقلال را دارد با شعار «محسن استقلالی» مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال که در این دیدار برای دومین بازی پیاپی روی نمیکت قرار دارد،‌ با تأخیر نسبت به سایر بازیکنان به زمین آمد و کنار زمین نظاره‌گر گرم کردن مهدی رحمتی شد و بازهم مانند دیدار هفته گذشته از گرم کردن خودداری کرد.

* بازیکنان پارس جنوبی زودتر از بازیکنان استقلال برای گرم کردن وارد زمین شدند که پیراهن قرمز جمی‌ها با واکنش طرفداران استقلال مواجه شد.

* سیدمهدی رحمتی و محسن فروزان دروازه‌بانان دو تیم در زمان گرم کردن به سمت یکدیگر نرفتند و با هم برخوردی نداشتند.

* هواداران استقلال بنر جالبی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود ناصر حجازی، پرویز برومند، هادی طباطبایی، وحید طالب‌لو، مهدی رحمتی و سید حسین حسینی دروازه‌بانان تاریخی هستند.

* روزبه چشمی مدافع مصدوم تیم استقلال با لباس شخصی کنار وینفرد شفر سرمربی آبی‌پوشان حضور داشت که مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار