رئال در یک صورت موافق جدایی رونالدو خواهد بود

بر اساس ادعای یک نشریه اسپانیایی، فوق‌ستاره کهکشانی‌ها تنها در یک صورت می‌تواند از این تیم جدا شود.

، روزنامه اسپانیایی «آس» نوشت؛‌ کریستیانو رونالدو که از وضعیت خود در مادرید راضی نیست قصد دارد در پایان فصل جاری از جمع کهکشانی‌  جدا و به منچستریونایتد بازگردد. سران باشگاه رئال مادرید هم مخالف جدایی فوق‌ستاره پرتغالی خود نیستند، اما به شرطی اجازه جدایی را به او خواهند داد که در تابستان آینده بتوانند نیمار را به خدمت بگیرند.

با وجود اینکه اخیراً ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به طور آشکارا گفت که جدایی نیمار از این تیم و پیوستنش به رئال مادرید غیرممکن است، اما فلورنتینو پرس قصد دارد با فروش رونالدو، بودجه لازم برای به خدمت گرفتن این ستاره برزیلی از PSG را تأمین کند.

دو نشریه فرانسوی «اکیپ» و «پاریزین» روز گذشته خبر داده بودند که نیمار از پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن پشیمان شده و از وضعیتش در این تیم رضایت ندارد. بر اساس این گزارش‌ها نیمار علاقه‌مند است تا به لالیگا بازگردد و همین شایعه پیوستنش به رئال مادرید را قوت بخشیده است.

نیمار تابستان ۲۰۱۷ بود که در انتقالی پرسروصدا از بارسلونا جدا و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست. PSG برای به خدمت گرفتن این ستاره برزیلی رقم فسخ ۲۲۲ میلیون یورویی‌ او را به بارسلونا پرداخت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار