رئیس فدراسیون فوتبال عربستان: در قطر بازی نمی‌کنیم

عادل عزت، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان اعلام کرد که تیم‌های این کشور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در قطر بازی نخواهند کرد.

خبرگزاری  تسنیم و به نقل از سایت عاجل عربستان، عادل عزت ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: قطری‌ها پس از توصیه کمیته اجرایی کنفدراسیون‌ فوتبال آسیا مبنی بر بازی با تیم‌های عربستانی در زمین بی‌طرف بسیار عصبانی بودند و کارهای غیرحرفه‌ای برای تغییر این تصمیم و زیر سؤال بردن آن انجام دادند.

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان سپس با اتهام‌زنی به رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا افزود: او با دو کلاه بازی می‌کند و در رأس هیئت آسیایی میهمان قطری‌ها در دوحه بود. این مساله با منافع ما در تضاد است. عربستان و امارات یک پیام روشن به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادند. ما اعلام کردیم در قطر بازی نخواهیم کرد.

همچنین محمد بن هزام، دبیرکل فدراسیون فوتبال امارات به شبکه الریاضی این کشور گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاه مثبتی به درخواست امارات برای عدم بازی در قطر داشته است و انتظار می‌رود رأی آنها تا فردا (جمعه) به سود ما نهایی شود. بازی در قطر خطر امنیتی برای بازیکنان و باشگاه‌های اماراتی دارد و تصمیم قطعی امارات عدم بازی در این کشور است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار