عباسعلی: تشنه مسابقه هستم و امیدوارم عملکرد خوبی در مسابقات کاراته وان پاریس داشته باشم

قهرمان کاراته جهان گفت: تمرینات خوبی را برای حضور در مسابقات کاراته وان پشت سر گذاشتم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا بتوانم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنم.

حمیده عباسعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی اعزامی از پاریس، در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات کاراته وان پاریس اظهار داشت: ۲ روز تا شروع مسابقات کاراته وان پاریس زمان باقی مانده است و قطعا تمام کسانی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند با تمام آمادگی در نخستین مسابقه سال ۲۰۱۸ به رقابت خواهند پرداخت.

وی با تاکید بر کیفیت بالای مسابقات فرانسه عنوان کرد: کاراته وان پاریس همیشه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قطعا برگزاری مسابقات این دوره با حضور نفرات برتر رنکینگ آن را از سایر دوره‌ها متفاوت خواهد کرد.

دارنده نشان برنز کاراته وان پاریس در سال ۲۰۱۶ در خصوص شرایط خود تصریح کرد: تمرینات خوبی را برای حضور در این مسابقات پشت سر گذاشتم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا بتوانم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنم. قطعا نه تنها من بلکه همه کسانی که در رنکینگ فدراسیون جهانی حضور دارند تمام تلاش خود را در ابتدا برای حفظ و سپس ارتقا رنکینگ انجام می‌دهند.

عباسعلی در پایان خاطرنشان کرد: در ماه‌های اخیر در هیچ مسابقه کاراته وانی حضور نداشتم و از آخرین حضور من در مسابقات که مربوط به مسابقات ورلد گیمز بود ۵ ماه می‌گذرد. به همین خاطر تشنه مسابقه هستم و امیدوارم عملکرد خوبی در پاریس داشته باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار