ستاره برزیلی در سودای بازگشت به لالیگا؛

تصمیم عجیب نیمار برای انتقال به رئال مادرید!

نیمار قصد دارد به هر نحوی در پایان فصل به لالیگا بازگردد؛ اما این بار مقصد او رئال مادرید خواهد بود.

 

به گزارش "توپ"، امروز نشریه اکیپ فرانسه پرده از تمایل نیمار برای بازگشت به لالیگا اما انتقال به رئال مادرید برداشت و حالا نشریه آ.اس در گزارشی ادعا کرده که ستاره برزیلی در اقدامی عجیب حتی حاضر به کاهش دستمزد و دریافت حقوقی پایین تر از رئال مادرید نسبت به پاری سن ژرمن است تا دوباره در لالیگا به میدان برود.

 

 

نیمار در حال حاضر مبلغ ۳۸ میلیون یورو دستمزد سالانه از پاری سن ژرمن دریافت می کند و بعد از لیونل مسی با حقوقی ۵۰ میلیون یورویی در سال، بالاترین دستمزد را در دنیای فوتبال می گیرد و بعد از آنها رونالدو با فاصله ای زیاد، ۲۱ میلیون یورو دستمزد دریافت می کند؛ اما نیمار حاضر است با دریافت دستمزدی پایین تر راهی مادرید شود.

 

اما از آن سو اگرچه ناصر الخلیفی، مالک متمول باشگاه فرانسوی بارها اعلام کرده انتقال نیمار به رئال مادرید غیرممکن است؛ اما فاکتوری که می تواند تصمیم ناصر الخلیفی را تغییر دهد، عدم محبوبیت نیمار در بین هواداران پاری سن ژرمن است که در جریان حمایت آنها از کاوانی به دلیل ندادن پنالتی توسط نیمار به او دیگر علنی شد.

 

هفته گذشته نشریه اکیپ در گزارشی فاش کرد که ۲ دستگی بزرگی در رختکن پاری سن ژرمن وجود دارد؛ گروهی از ستارگان برزیلی به رهبری نیمار و دنی آلوس در یک سو و گروهی دیگر از بازیکنان اهل آمریکای لاتین مانند دی ماریا، کاوانی و پاستوره در سوی دیگر.

 

 

در این میان ۲ راه پیش روی مدیریت رئال مادرید وجود دارد؛ با توجه به فروش ستارگانی چون دانیلو، موراتا و خامس در تابستان، بودجه ای ۱۳۰ میلیون یورویی در اختیار این تیم است و پرز می داند که با کمتر از ۲۵۰ میلیون یورو نمی توان نیمار را به خدمت گرفت.

 

اما راه دوم، استفاده از کریستیانو رونالدو در این انتقال است؛ ستاره ای که مالک PSG به شدت به او علاقه دارد و می تواند گره گشای انتقال نیمار به برنابئو لقب گیرد. رونالدو در حال حاضر بالاترین دستمزد را در رختکن کهکشانی ها دریافت می کند و با جدایی او، بخش قابل توجهی از هزینه انتقال نیمار تامین خواهد شد.

 

 

به هر حال بر کسی پوشیده نیست که فلورنتینو پرز به شدت به سبک بازی و رفتار نیمار علاقه دارد و پیش از انتقال به بارسا، تمام تلاش خود را برای حضور نیمار در برنابئو انجام داد؛ اما حالا ممکن است بعد از ۵ سال و در تابستان سال ۲۰۱۸، رئال مادرید یک خرید بزرگ دیگر انجام داده و پرز نیز بالاخره به بازیکن مورد علاقه خود برسد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار