سلطانی‌فر: از هرگونه حسابرسی و تحقیق و تفحص در امور باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها استقبال می‌کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود همه نابسامانی‌های مالی و تشکیلاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، در طی یکسال گذشته توانسته‌ایم در بخش ساماندهی و نظم امور اجرایی، مالی و تشکیلاتی دو باشگاه گام‌های موثر و خوبی برداریم.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در پایان نشست مشترک خود با روسای فدراسیون‌های ورزشی که با حضور رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد، گفت: به رغم همه نابسامانی‌ها و بهم پاشیدگی مالی و تشکیلاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ظرف ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته ، در طی یک‌سال گذشته توانسته‌ایم در بخش ساماندهی و نظم امور اجرایی ، مالی و تشکیلاتی دو باشگاه گام های موثر و خوبی برداریم.

وی افزود: حرکت ما در این مدت کوتاه بر اساس قوانین و مقررات کشور و حسابرسی دقیق و پرداخت بخش اعظم بدهی های انباشته سالیان قبل مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توام با شفاف سازی بوده است و برای همین از هرگونه تحقیق و تفحص و حسابرسی در امور باشگاه‌ها و فدراسیون استقبال می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: بدهی های این دو باشگاه طی بیست سال گذشته بر مراجع قانونی ذی ربط محرز شده بود و متاسفانه در این مدت برنامه ای برای پرداخت آنها در نزد مدیران و تصمیم گیران استقلال و پرسپولیس وجود نداشته است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت موفقیت دو باشگاه در عرصه‌های داخلی و بین المللی گفت‌: تمام تلاش بنده و تیم مدیریتی استقلال و پرسپولیس فراهم کردن شرایطی است که هر دو باشگاه بتوانند با توجه به انتظارات هواداران و جامعه فوتبال در رویدادهای داخلی و خارجی حضوری موفق و در شأن ورزش کشور داشته باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار