ابراز همدردی فدرر با نادال که طرفداران اوپن استرالیا را تحت تأثیر قرار داد

ستاره تنیس سوئیس با اظهارنظری درباره مصدومیت رقیب اسپانیایی‌ خود، تماشاگران مسابقه‌اش در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های اوپن استرالیا را وادار به تشویق او کرد.

، راجر فدرر امروز (چهارشنبه) پس از پیروزی قاطع ۳ بر صفر برابر توماس بردیچ در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های تنیس آزاد (اوپن) استرالیا مصاحبه‌ای انجام داد که تماشاگردان حاضر در سالن را تحت تأثیر قرار داد و آنها را مجاب کرد این ستاره سوئیسی را تشویق کنند.

دارنده ۱۹ قهرمانی گرنداسلم تنیس که به با شکست بردیچ به مرحله نیمه نهایی نخستین گرنداسلم فصل راه پیدا کرده، درباره نادالی که روز گذشته به دلیل مصدومیت نتوانست مسابقه‌اش در مرحله یک چهارم را به پایان برساند، گفت: من شب گذشته قبل از اینکه به خواب بروم، پیامی برای نادال فرستادم و از او پرسیدم که حالش چگونه است. برای من دیدن دوستم در چنان وضعیتی و اینکه به این شکل مجبور به انصراف شد بسیار سخت بود و به همین دلیل برای او آرزوی سلامتی کردم.

فدرر سپس به سؤال جالب دیگری درباره نادال پاسخ داد. از پرافتخارترین تنیسور دنیا پرسیده شد که چرا مانند رقیب اسپانیایی‌اش پیراهن بدون آستین نمی‌پوشد و او اظهار داشت: من هرگز چنین لباسی نمی‌پوشم و دلیلش هم مشخص است. بازوهای من مانند بازوی‌ها نادال (عضلانی) نیستند. با این حال باید بگویم که من تیپ او را بسیار می‌پسندم. او بسیار خوش‌لباس است.

ستاره تنیس سوئیس در پایان درباره حریفش در مرحله نیمه نهایی، هیون چونگ از کره جنوبی که در مرحله قبلی رقابت‌ها نواک جوکوویچ را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد، هم تأکید کرد: دیدن نام‌های جدید روی صحنه خوب است. حرکات او واقعاً باورنکردنی هستند. او و حرکاتش مرا یاد نواک جوکوویچ می‌اندازد.

فدرر روز جمعه از ساعت ۱۲ به وقت تهران به مصاف چونگ می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار