آژیر قرمز در پارک دو پرنس؛ نیمار از پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن ابراز پشیمانی کرد!

سناریوی جنجال آفرینی‌های ستاره برزیلی PSG برای هموار کردن راه خروجش از این تیم و بازگشت به لالیگا به واقعیت نزدیک‌تر شد.

و به نقل از نشریه مارکا، روزی نیست که یک نشریه فرانسوی خبری درباره وضعیت نیمار در پاری‌سن‌ژرمن منتشر نکند. آخرین مورد آن هم در دو نشریه معتبر اکیپ و پاریسین منتشر شده، دو رسانه‌ای که جنجال‌ها و زندگی پرتنش اخیر ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن را به نارضایتی او از وضعیتش در این تیم ربط داده‌اند تا جایی که مدعی شده‌اند او در گفت‌و‌گو با اطرافیانش فاش کرده که از قرارداد بستن با PSG‌ پشیمان است.

اکیپ مدعی شده است که نیمار بعد از چند ماه نخست دوران بازیگری‌اش در لوشامپیونه فرانسه از وضعیتش در پاری‌سن‌ژرمن راضی نیست. این نشریه با بیان اینکه نیمار از بازی در لیگ فرانسه به دلیل تدافعی بودن سبک بازی اکثر تیم‌ها و تعداد بالای خطاهای صورت گرفته روی او خسته شده است. همچنین از ماجرای جنجالی که اخیراً در بازی خانگی PSG‌ و دیژون رخ داد - هو شدن نیمار از سوی هواداران پاری‌سن‌ژرمن به دلیل ندادن ضربه پنالتی به کاوانی - به عنوان دلیلی دیگر برای وسوسه شدن نیمار برای ترک لوشامپیونه و دلتنگی‌اش برای لالیگا یاد کرده است.

در همین حال نشریه پاریسین نوشته است که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از این وضعیت مطلع شده و به همین دلیل بابت از دست دادن ستاره ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش نگران است. به نوشته این نشریه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بعد از اتفاقات جنجالی ماه‌های اخیر به حالت هشدار درآمده است. انتشار این گزارش‌ها سبب شده است که شایعه تمایل نیمار برای پیوستن به رئال مادرید بیش از پیش قوت بگیرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار