آغاز انتخاب میهمانداران سن‌پترزبورگ/ صدور اعتبارنامه رانندگان تاکسی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

باشگاه زنیت سن پترزبورگ انتخاب میهمانداران جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را آغاز کرد.

، سایت رسمی باشگاه سن پترزبورگ روسیه از آغاز پروسه انتخاب میهماندارانی خبر داد که در ورزشگاه این شهر جهت ارائه خدمات به تیم‌ها و تماشاگران در طول جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال خواهند پرداخت.

در خبر باشگاه زنیت سن پترزبورگ آمده است: انتخاب و آموزش میهمانداران ورزشگاه شهر سن پترزبورگ مطابق با برنامه فدراسیون فوتبال روسیه جهت میزبانی از جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال صورت می‌گیرد. دوره آموزشی ۲ روزه خواهد بود و سپس آزمون از نامزدهای میهمانداری گرفته می‌شود. پذیرفته‌شدگان این فرصت را دارند تا تجربه لازم را برای جام جهانی ۲۰۱۸ در بازی‌های خانگی تیم زنیت سن پترزبورگ در لیگ برتر روسیه کسب کنند.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی۲۰۱۸ فوتبال مربوط به اعلام زمان صدور اعتبارنامه‌های رانندگان  تاکسی است.

رانندگان تاکسی در شهر مسکو می‌توانند از اول ماه فوریه سال جاری میلادی برای دریافت اعتبارنامه جهت کار در طول برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال اقدام کنند.

سرویس رسانه‌ای ناظر بر راه‌های شهری مسکو صدور اعتبارنامه برای رانندگان تاکسی را در جهت بهبود کیفیت خدمات و امنیت میهمانان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دانست.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار