انصاری‌فرد باارزش‌ترین بازیکن هفته هجدهم سوپر لیگ یونان شد + عکس

مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیاکوس به عنوان باارزش‌ترین بازیکن هفته هجدهم سوپر لیگ یونان رسید.

، بر اساس اعلام سایت رسمی مسابقات سوپرلیگ یونان، کریم انصاری‌فرد که در جریان پیروزی ۳ بر صفر خانگی یکشنبه شب تیم فوتبال المپیاکوس مقابل تیم کسانتی در هفته هجدهم سوپرلیگ یونان موفق شد دو گل برای المپیاکوس به ثمر برساند، عنوان باارزش‌ترین بازیکن این هفته از بالاترین سطح فوتبال باشگاهی یونان را از آن خود کرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با کسب ۳۲.۹۶ درصد آرای هواداران موفق به کسب این عنوان شد و بالاتر از لوکاس ویگیافانس از پاناتینایکوس (۲۴.۷۷ درصد آرا) و آنتونیوس پتروپولوس از پلاتانیاس (۱۵.۰۲ درصد آرا) ایستاد.

همچنین تیم فوتبال المپیاکوس در حالی در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی یونان از ساعت ۲۱ امشب (چهارشنبه) پذیرای آاِک آتن است که عمر عبداللاوی، بال نروژی المپیاکوس با انتشار تصویری از انصاری‌فرد در بخش «استوری» حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» نوشت: «این ماشین گلزنی امروز چند گل می‌زند؟». عبداللاوی در واقع با این پست به نوعی برای بازیکنان آاِک آتن کُری خوانده است.

انصاری‌فرد ۲۷ ساله در فصل جاری روی فرم و شکل ایده‌آلی است در ۱۵ بازی از رقابت‌های مختلف ۱۲ گل برای المپیاکوس به ثمر رسانده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار