عقب‌نشینی باشگاه استقلال در ماجرای طارمی

باشگاه استقلال در ماجرای مهاجم پیشین پرسپولیس عقب نشینی کرد.

خبرنگار ورزشی ، پس از اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود، پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در سایت این باشگاه اعلام کرد که فدراسیون باید به پرونده طارمی و باشگاه پرسپولیس ورود کند. هنوز چند ساعت از صحبت‌های معاون ورزشی باشگاه استقلال نگذشته بود که در اقدامی عجیب این مصاحبه از سایت باشگاه و کانال‌های رسمی حذف شد. ظاهرا هواداران استقلال از طریق صفحات مجازی از توفیقی خواسته بودند که در قضیه طارمی ورود کرده و خواهان گرفتن حق استقلال باشند. معاون ورزشی باشگاه هم این کار را انجام داده و از فدراسیون خواست با متخلفان برخورد کند. اینکه چرا به یک‌باره صحبت‌های توفیقی از سایت باشگاه برداشته شد، هنوز مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:
باشگاه استقلال خواهان برخورد با پرسپولیس و طارمی شد

از طرفی، از مسئولان استقلال هم کسی قصد ندارد به پرونده طارمی ورود کند، چرا که از هیئت مدیره گرفته تا رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تصمیم گرفته‌اند اظهارنظر خاصی نداشته باشند.

خبرنگار با حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال که در مجلس شورای اسلامی هم حضور دارد، در این رابطه تماس گرفت که زمانی اعلام کرد قصد ندارد به این پرونده شخصا وارد شود. این مسئله نشان می‌دهد که رفتار مدیران استقلال از شب گذشته تغییر کرده و فعلا قصد ندارند اقدامی انجام دهند. اینکه چرا این رویه پیش گرفته شده، هنوز مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:
 احضار دوباره طارمی، مدیران پیشین پرسپولیس و حسین هدایتی به کمیته اخلاق

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار