گزینه رم برای پر کردن جای خالی ژکو

جالوروسی یکی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر جزیره را به‌عنوان جانشین مهاجم بوسنایی‌‌اش که در آستانه انتقال به انگلیس قرار دارد، در نظر گرفته است.

، باشگاه رم خرید دانیل استوریج را در دستور کار قرارداده است تا در صورت قطعی شدن انتقال ادین ژکو به چلسی او را جایگزین این مهاجم بوسنیایی کند.

پیش از این از اینتر به عنوان مشتری پروپا قرص استوریج یاد می‌شد، اما اکنون ظاهراً رم هم با نراتزوری برای خرید مهاجم نیمکت‌نشین لیورپول وارد رقابت شده و شانس بیشتری هم برای جذب او دارد، چون مهاجم انگلیسی قرمزپوشان مرسی‌ساید تحت تأثیر پیشنهاد تراتزوری قرار نگرفته است.

در همین راستا چندین منبع انگلیس مدعی شده‌اند که انتقال ادین ژکو و هم‌تیمی‌‌اش در خط دفاع، امرسون پالمیری به استمفوردبریج تا روز سه‌شنبه هفته جاری قطعی می‌شود و این جابه‌جایی برای چلسی بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو هزینه در بر خواهد داشت.

رم اگرچه روی نیمکت خود مهاجمی آماده مانند پاتریک شیک دارد، اما طبق ادعای شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، این باشگاه قصد دارد یک مهاجم دیگر هم جذب کند. چلسی به‌عنوان بخشی از رقم خرید ژکو و پالمیری، میچی باتشوای را به رم پیشنهاد کرده است، اما جالوروسی تمایلی به جذب این بازیکن ندارد و ترجیح می‌دهد که مهاجم لیورپول را به صورت قرضی جذب کند.

لیورپول برای این شش ماه دو میلیون یورو و شرط عقد قرارداد قطعی در پایان فصل در ازای پرداخت ۳۰ میلیون یورو می‌خواهد، اما رم با توجه به سابقه مصدومیت‌های مکرر و طولانی استوریج حاضر به انجام چنین ریسکی نیست. استوریج در این فصل ۱۴ بازی رسمی انجام داد و سه گل و سه پاس گل در کارنامه‌اش ثبت کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار