حضور کامیابی‌نیا، اعتراض بیرانوند و درخواست برانکو از بازیکنان در تمرین پرسپولیس

هافبک مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حضور پیدا کرد.

خبرنگار ورزشی ،  تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۱ در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

* بازیکنان ابتدا به مدت ۱۰ دقیقه در اختیار خودشان بودند و کار با توپ و به بازی هندبال روی آوردند. سپس با صحبت‌های برانکو تمرین آغاز شد و بازیکنان زیر نظر مارکو به حرکات کششی و نرمشی پرداختند و در ادامه زیر نظر برانکو به کارهای ترکیبی، پاسکاری و همراه با کارهای استقامتی روی آوردند و در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول به کارهای آمادگی جسمانی، دویدن در عرض زمین و گروه دوم نیز به کارهای تاکتیکی و شوت از راه دور پرداختند. 

* پدر علی علیپور و برادر او امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کردند. 

* بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس تنها غایب تمرین امروز سرخپوشان بود. 

* کمال کامیابی‌نیا که در هفته گذشته از ناحیه کتف مصدومیتش تشدید شد در اواسط تمرین در محل تمرین حضور پیدا کرد و به همراه افشین پیروانی کنار زمین نظاره‌گر تمرینات هم‌تیمی‌های خود بود.

* علیرضا بیرانوند به خاطر خشک بودن زمین پژوهشگاه اعتراض کرد و از مسئول تدارکات تیم خواست تا برای روزهای آینده زمین را آب دهند تا دچار مصدومیت نشود. بیرانوند در ادامه از خبرنگاران خواست در خصوص طلبش از تیم نفت به او کمک کنند تا موضوع هرچه زودتر رسانه‌ای شود و مسئولان تیم نفت طلب او را پرداخت کنند.

* ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس امروز تمرینات پرفشار و اختصاصی برای دروازه‌بانان در نظر گرفته بود. 

* سیدجلال حسینی در حاشیه تمرین مدام با دروازه‌بانان شوخی می‌کرد.

* برانکو در اکثر تمرینات تاکتیکی از بازیکنان درخواست داشت که با جدیت و با دقت خاصی به توپ ضربه بزنند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار