سینگ: در چند بازی قبلی باید با اختلاف پیروز می‌شدیم/ برخی تیم‌ها با ۴۰،۳۰ میلیارد تومان نتایج خوبی نگرفته‌اند

هافبک پارس جنوبی جم معتقد است که تیمش در چند بازی قبلی که با تساوی خاتمه یافت، باید با اختلاف به پیروزی می‌رسید.

امید سینگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره تساوی یک - یک پارس جنوبی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: همه می‌دانند که از لحاظ فنی یک سر و گردن بالاتر از استقلال خوزستان بودیم. نمی‌دانم چرا توپ‌های ما وارد دروازه نمی‌شود، اما در ۱۰ دیدار باقیمانده با قدرت و برای کسب سهمیه آسیایی به میدان می‌رویم.

وی در مورد بازگشت خود به میادین پس از حدود ۲ ماه و نیم مصدومیت گفت: ابتدا کمی ترس داشتم اما پس از آن خیلی خوب بازی کردم. دوست داشتم اولین بازی من پس از مصدومیت با پیروزی پارس همراه باشد که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. خداراشکر که با سلامت از میدان خارج شدیم.

هافبک تیم پارس جنوبی درباره صحبت‌های برخی خبرنگاران که از تارتار پرسیده بودند چرا بازیکنانی مانند سینگ که با مصدومیت مواجه هستند در پارس جنوبی می‌مانند، تصریح کرد: مصدومیت من رباط صلیبی نبود که بهبود آن چند ماه زمان ببرد. پیش از مصدومیت هم آنقدر برای تیم خوب بازی کردم که این صحبت‌ها مطرح نشود. متأسفانه برخی خبرنگاران در نشست خبری، سوالاتی از تارتار می‌پرسند که ربطی به مسائل فنی ندارد و می‌خواهند تیتر رسانه خود را دربیاورند.

سینگ درخصوص شعار برخی تماشاگران پارس جنوبی علیه تیم و افزایش انتظارات از زرد و مشکی‌پوشان خاطرنشان کرد: انتظارات مردم شهرستان جم و سایر شهرها از ما بالا رفته و همه توقع دارند پارس جنوبی نتایج خوبی کسب کند، اما همه باید بازی‌های ما را در نیم‌فصل دوم ببینند. در چند دیدار قبلی باید با اختلاف پیروز می‌شدیم. رئال مادرید با آن ابهتی که دارد در بحران است، اما ما اکنون در رتبه دوم جدول هستیم و در شرایط بحرانی قرار نداریم. متأسفانه برخی‌ها بی‌انصافی می‌کنند، اما تیم با آرامش به کار خود ادامه می‌دهد و انشاءالله سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را می‌گیریم. می‌توانیم از ۱۰ بازی پیش رو با امتیازات لازم از میدان خارج شویم.

وی با بیان اینکه پارس جنوبی برای کسب سهمیه آسیایی تلاش خود را دو برابر خواهد کرد، گفت: چند تماشاگرنما هستند که در همه جا حضور دارند. ما به خاطر همین مردم در پارس جنوبی حضور داریم و هواداران اول تارتار و بعد بازیکنان تیم را دوست دارند. تاکنون تیمی نبوده که در اولین فصل حضور در لیگ برتر، مدعی قهرمانی باشد و ۹۰ درصد آنها برای رهایی از سقوط تلاش می‌کنند. تماشاگران بدانند اگر تیم را در این شرایط تحمل و تشویق کنند، می‌توانیم سهمیه آسیایی بگیریم، وگرنه ممکن است تا رده هفتم هم پایین بیاییم. تیم‌هایی هستند که ۴۰،۳۰ میلیارد تومان خرج کردند و بازیکنان خوبی گرفتند، اما نتیجه خوبی نگرفته‌اند. ما با این بازیکنان و در اولین سال حضور در لیگ برتر در جایگاه دوم جدول قرار داریم.

هافبک پارس جنوبی درباره دیدار روز پنجشنبه این تیم مقابل استقلال در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس همیشه شرایط خاصی دارند. بسیاری از بازیکنان ما در ورزشگاه آزادی بازی نکرده‌اند، اما آنها اینقدر روح بزرگی دارند که تیم را به رده دوم جدول رسانده‌اند و جو ورزشگاه‌های مختلف روی آنها تأثیری ندارد. در تمام بازی‌ها برای پیروزی به زمین می‌رویم، اما استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است و برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کند.

سینگ در مورد اینکه می‌تواند دروازه استقلال را در این مسابقه باز کند یا خیر، گفت: بازی رفت خیلی خوب بازی کردم، اما حسینی همه توپ‌هایم را مهار کرد. موفقیت تیم از همه چیز مهم‌تر است و ابتدا به پیروزی تیم می‌اندیشم تا گلزنی خودم. اگر خدا بخواهد، به استقلال گل می‌زنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار