لیگ NBA|یاران جیمز در خانه تحقیر شدند

فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در مورد شکست سنگین صبح امروز تیمش گفت: حتی در بازی‌های کامپیوتری هم این طور نباخته بودم!

، در دیدارهای صبح امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز در سالن اختصاصی خود متحمل شکست سنگینی مقابل اوکلاهماسیتی تاندر شد. چنین شکستی در ۴۶ سال گذشته در کلیولند بی‌سابقه بوده است.

پل جرج ۳۶ امتیاز، کارملو آنتونی ۲۹ امتیاز و راسل وستبروک ۲۳ امتیاز و ۲۰ پاس گل برای تاندر در این بازی کسب کردند تا لبران جیمز و یارانش را در سالن کوئیکن لونز تحقیر کرده باشند.

جیمز، فوق ستاره تیم کلیوند که تنها ۲۵ امتیاز تا رسیدن به رکورد ۳۰ هزار امتیاز در لیگ فاصله داشت نیز تنها ۱۸ امتیاز برای تیمش کسب کرد. او با کسب ۷ امتیاز دیگر وارد باشگاه ۳۰ هزارتایی‌هایی NBA می‌شود. تنها ۶ بازیکن به این رکورد رسیده‌اند.

لبران جیمز در مورد این شکست سنگین گفت: من تا کنون در عمر بسکتبالی‌ام به تیمی ۱۴۸ امتیاز نداده بودم. حتی در بازی‌های کامپیوتری هم این طور نباخته بودم. بازیکنان تاندر هر کاری که خواستند انجام دادند.

شکست کلیولند به قدری برای این باشگاه و مدیران آن سنگین بود که شایعاتی در مورد اخراج تایرون لو، سرمربی این تیم هم به گوش رسید.

جیمز در مورد اخراج «لو» گفت: امیدوارم چنین اتفاقی نیفتد ولی واقعاً چیزی در مورد آن نمی‌دانم. مطمئن نیستم که چه اتفاقفی برای تیم ما خواهد افتاد ولی به شخصه تلاش می‌کنم تا بازیکنان تیم را برای بازی آماده نگه دارم.

در دیگر بازی امروز، تیم هیوستون راکتس با درخشش گارد رأس خود، کریس پل موفق شد گلدن استیت وریرز، مدافع عنوان قهرمانی لیگ را شکست دهد. گلدن استیت در ۷ بازی گذشته خود در هیوستون برنده شده بود.

پل ۳۳ امتیاز، ۷ پاس گل و ۱۱ ریباند برای راکتس کسب کرد و کوین دورانت۲۶ امتیاز برای وریرز داشت.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

اوکلاهماسیتی ۱۴۸ – کلیولند ۱۲۴
شیکاگو ۱۱۳ – آتلانتا ۹۷
ممفیس ۱۰۴ – نیواورلینز۱۱۱
میامی ۱۰۶ – شارلوت ۱۰۵
میلواکی ۹۴ – فیلادلفیا ۱۱۶
گلدن استیت ۱۰۸ – هیوستون ۱۱۶
تورونتو ۱۰۹ – میلواکی ۱۱۵
لس آنجلس کلیپرز ۱۱۳ – یوتا ۱۲۵
دالاس ۱۰۸ – پورتلند ۱۱۷

در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر کنفرانس غرب هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار