ثوری: سال آینده میزبان تورنمنت‌های مختلف بین‌المللی در ایران هستیم

رئیس فدراسیون بوکس گفت: در سال آینده تورنمنت‌های مختلف بین‌المللی را در داخل کشور برگزار خواهیم کرد.

حسین ثوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط فدراسیون بوکس بعد از انتخابات این رشته اظهار داشت: خدا را شکر فدراسیون بوکس در حال حرکت به سمت برنامه‌های طراحی شده است تا بوکس شایسته‌ای در آینده داشته باشیم. یقین داشته باشید اگر نتوانم بوکس ایران را از شرایط گذشته خارج کنم خودم از فدراسیون خواهم رفت.

وی در خصوص شرایط تیم ملی بوکس و برنامه حضور این تیم در تورنمنت‌های برون مرزی عنوان کرد: تیم ملی در حال انجام تمرینات و برنامه‌های خود است و تا حدود زیادی حضور این تیم در تورنمنت بلغارستان قطعی شده است. سفر به اندونزی نیز با توجه به عدم برگزاری جلسه شورای برون مرزی به احتمال زیاد منتفی خواهد شد. برای سفر به بلغارستان نیز به جز مشکل برای حضور ۲، ۳ بازیکن سرباز تیم ملی، مشکلی دیگری وجود ندارد و به امید خدا ملی‌پوشان در این تورنمنت حضور خواهند داشت.

رئیس فدراسیون بوکس با تاکید بر برگزاری تورنمنت‌های بین‌المللی در ایران عنوان کرد: سال آینده برای بوکس ایران، سالی خواهد بود که تورنمنت‌های مختلف بین‌المللی را در داخل کشور برگزار خواهیم کرد و در صورت موافقت فدراسیون جهانی و آسیایی به دنبال میزبانی مسابقات رده‌های مختلف سنی در داخل ایران هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار