آیا سانچس می‌تواند منچستریونایتد را در لیگ قهرمانان همراهی کند؟

در حالی که پیوستن الکسیس سانچس به جمع شیاطین سرخ قطعی به نظر می‌رسد، این بحث مطرح است که آیا او می‌تواند من‌یونایتد را در لیگ قهرمانان همراهی کند یا خیر؟

، الکسیس سانچس ۲۹ ساله در آستانه پیوستن به منچستریونایتد است و گفته می‌شود امروز (یکشنبه) خبر به خدمت گرفتن وی از سوی این باشگاه انگلیسی به طور رسمی اعلام خواهد شد. بر اساس گزارش‌های منتشرشده این مهاجم شیلیایی که با هنریک مخیتاریان معاوضه خواهد شد، دستمزد هفتگی‌اش در اولدترافورد ۵۰۰ هزار پوند خواهد بود.

شاید برای خیلی از هواداران منچستریونایتد که خیال‌شان از بابت عملی این انتقال تا حدود زیادی راحت شده، جای سوال باشد که « آیا سانچس می‌تواند شیاطین سرخ را در لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند یا خیر؟» که پاسخ این پرسش «آری» است چرا که آرسنال این فصل در لیگ اروپا حضور دارد و طبق قوانین اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) سانچس مشکلی برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا که رقابتی کاملاً متفاوت از لیگ اروپاست، ندارد.

در واقع این مهاجم شیلیایی در تمامی رقابت‌های مختلف فصل جاری می‌تواند سرخپوشان منچستر را همراهی کند. او حتی در تک‌بازی آرسنال در دور سوم از جام حذفی انگلیس که به شکست ۴ بر ۲ این تیم مقابل ناتینگهام فارست انجامید و باعث حذف توپچی‌ها از این رقابت‌ها شد، برای آرسنال بازی نکرد.

نورمن وایت‌ساید که خود بین سال‌های ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۹ در پست‌های هافبک و مهاجم برای منچستریونایتد بازی می‌کرد، در گفت‌وگو با روزنامه «میرر» انگلیس گفت: منچسترسیتی به احتمال زیاد قهرمان لیگ برتر خواهد شد، اما با خرید الکسیس سانچس، منچستریونایتد هم می‌تواند این فصل فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.

وی ادامه داد: سانچس بازیکن خاصی است که می‌تواند در بازی‌های بزرگ تفاوت را رقم بزند. منچستریونایتد با داشتن چنین بازیکنی می‌تواند برای کسب جام‌های مهم چالش کند. منچستریونایتد همین حالا هم سرمربی (مورینیو) دارد که پیش از این از احتمالات به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان رسیده است. سانچس می‌تواند بر جادوی یونایتد در لیگ قهرمانان بیفزاید.

شیاطین سرخ که به عنوان صدرنشین گروه A لیگ قهرمانان اروپا راهی مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها شدند، ماه آینده میلادی باید با سویای اسپانیا رقابت کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار