ماجرای دژاگه، استقلال و خالکوبی‌های اشکان چه بود؟

بازیکن ملی‌پوش تیم ملی ایران به پیشنهاد باشگاه استقلال پاسخ منفی داد.

خبرنگار ورزشی ، از روز گذشته (شنبه) بحث‌هایی درباره پیشنهاد باشگاه استقلال به اشکان دژاگه بازیکن ملی‌پوش تیم ملی ایران مطرح شد. وینفرد شفر سرمربی استقلال به مسئولان باشگاه گفته بود که به یک بازیکن در خط حمله و یک پلی‌ میکر نیاز دارد. در رابطه با مهاجم، مسئولان استقلال گزینه‌های زیادی را معرفی کردند که در نهایت گومز پرتغالی انتخاب شد. برای دژاگه هم این موضوع مطرح شده که شفر این بازیکن را خواسته، اما مدیران استقلال به دلیل خالکوبی‌هایش از سرمربی آبی‌پوشان خواستند از جذب او صرف نظر کند.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ، درباره اینکه گفته می‌شود مدیران استقلال به شفر گفته‌اند به خاطر خالکوبی‌های اشکان دژاگه از جذب او صرف نظر کند، اظهار داشت: این مسئله کاملا شایعه است. نه ابتدای فصل، نه نیم فصل دژاگه در لیست استقلال نبود، اما وقتی شفر اعلام کرد نیاز به پلی‌میکر دارد، از طریق مدیربرنامه‌های دژاگه با این بازیکن به صورت مستقیم صحبت کردیم.

وی افزود: مدیربرنامه‌های دژاگه اعلام کرد که این بازیکن تمایلی برای حضور در ایران ندارد. شب گذشته هم بار دیگر تماس گرفتیم و همین موضوع را دوباره اعلام کردند. قرار بود ما با دژاگه صحبت کرده و در صورت تمایل او برای حضور در استقلال، این بازیکن را به شفر پیشنهاد دهیم.

تسنیم، پرسپولیس اولین تیمی بود که ابتدای فصل جاری، بحث حضور دژاگه در این تیم مطرح شد، اما در آن مقطع هم خود دژاگه و هم برانکو تمایلی نشان ندادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار