نتایج روز نخست مسابقات صحرانوردی کلاسیک اعلام شد

مسابقات جام جهانی پارا اسکی صحرانوردی از روز شنبه در کشور آلمان آغاز شد و نمایندگان ایران در رشته کلاسیک ۲۰ کیلومتر به رقابت با حریفان خود پرداختند.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در مسابقات امروز ۱۸۰ ورزشکار از ۳۰ کشور شرکت کردند و در کلاس های ایستاده، نشسته و نابینایان مسابقه دادند.

حسن میرزاحسینی در کلاس نشسته عنوان سی و ششم را در میان ۴۲ شرکت کننده به دست آورد. در این کلاس «الکساندر داویدوویچ» و «ایوان گولبکوف» از کشور بیطرف و «اندرو سوله» از آمریکا عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

ابوالفضل خطیبی و مهدی حسین نژاد نیز در کلاس ایستاده رقابت کردند که خطیبی عنوان بیست و چهارم و حسین نژاد عنوان سی و یکم را به دست آوردند. «ولادیسلاو لکومتسف» از کشور بیطرف، «مارک آرندز» از کانادا و «ایلکا تومیستو» از فنلاند به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

الهه قلی فلاح نماینده بانوان ایران در بخش نابینایان شرکت کرد و عنوان دوازدهم را کسب کرد. «میخالینا لیسووا» به عنوان ورزشکار بیطرف، «ساخاننکار» از بلاروس و « النا رمیزووا» به عنوان ورزشکار بیطرف عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات امروز یکشنبه در قسمت پاتیناژ برگزار می شود. ملی پوشان کشورمان روز دوشنبه استراحت خواهند کرد و روز سه شنبه در بخش سرعتی ۱۲۰۰ متر رقابت می کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار