عین‌افشار: دریافت ۴ گل از نفت یک اتفاق بود؛ شرایط بدتر هم می‌توانست باشد

دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان معتقد است در بازی مقابل نفت تهران می‌توانست شرایط این تیم بدتر هم باشد.

محمدحسین عین‌افشار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی , درباره شکست ۴ بر یک تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان مقابل نفت تهران اظهار داشت: در دو بازی قبل از مسابقه با نفت خیلی بدشانس بودیم. اوج  آن به بازی با پرسپولیس برمی‌گردد که در دقیقه ۹۱ گل خوردیم و درحالی که می‌توانستیم با کسب تساوی از لحاظ روحی خودمان را تقویت کنیم, این اتفاق رخ نداد.

وی در ادامه افزود: در بازی با نفت خیلی زود به گل رسیدیم، اما آنها روز خوب‌شان بود و بعد از تغییر سرمربی‌ از توانایی بسیار بالای برخوردار شده‌اند. بعد از اینکه به گل رسیدیم, باز هم چند موقعیت داشتیم که به گل تبدیل نشد و رفته رفته حریف خودش را پیدا کرد و توانست احیا شود. تا دقیقه ۶۰, چهار گل خوردیم که به نظرم می‌توانست بازهم شرایط بدتر باشد.

درواز‌ه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان همچنین تصریح کرد: تفاوت ما با تیم نفت این بود که ما از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم و آنها استفاده کردند. به نظرم کسب این نتیجه یک اتفاق بود. هرچند در گل اول هم من مقصر بودم. به‌هرحال در فوتبال این اتفاقات رخ می‌دهد. ان‌شاءالله در این هفته ریکاوری خوبی داشته باشیم و با توجه به تعداد بازی‌هایی که مانده بتوانیم به جدول برگردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار