سخاوی: توقعاتی که از خودم داشتم برآورده نشد

لیبرو تیم والیبال هاوش گنبد گفت: من بعد از قهرمانی جهان از خودم توقعاتی داشتم که برآورده نشد که مربوط به انتخاب‌ تیم‌هایی بود که انجام دادم.

، تیم والیبال نوجوانان ایران در مسابقات سال ۲۰۰۷ قهرمانی جهان به مدال طلا رسید و نخستین ورزش گروهی ایران لقب گرفت که به عنوان قهرمانی جهان، دست پیدا کرده است.

این مدال طلا در سال ۲۰۱۷ هم تکرار شد و نوجوانان ایرانی روی بلندترین سکوی جهان ایستادند.

گل محمد سخاوی، لیبرو فعلی تیم هاوش گنبد، لیبرو همان تیمی بود که قهرمان جهان در سال ۲۰۰۷ شد و گردن آویز طلا را کسب کرد. او در این مورد به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: مدال طلای قهرمانی جهان یکی  از بهترین اتفاقات زندگی من بود. من همیشه تلاشم را کردم تا در تمرینات، بهترین عملکرد را داشته باشم ولی اینکه به صورت ثابت بازی کنم، تصمیم سرمربی است. من بعد از قهرمانی جهان از خودم توقعاتی داشتم که برآورده نشد که مربوط به انتخاب‌ تیم‌هایی بود که انجام دادم. حالا ده سال از آن قهرمانی می‌گذرد.

سخاوی در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل بانک سرمایه در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی بود چون قبل از آن ۲ بازی ۵ سته را پشت سر گذاشته بودیم. بازیکنان ما بسیار خسته بودند ضمن اینکه تیم بانک سرمایه که بازیکنان اصلی تیم ملی را در اختیار دارد، خیلی خوب بازی کرد. در هر حال حداکثر توان ما همین بود. شاید می‌شد از بانک سرمایه، ست بگیریم ولی توان ما همین قدر بود و نمی‌توانستیم کاری انجام دهیم.

وی ادامه داد: چهار بازی مهم پیش رو داریم. بازیکنان تیم هم به خوبی تمرین می‌کنند و هم قسم شده‌اند تا از این ۴ بازی باقیمانده، حداکثر امتیاز ممکن را بگیریم و به پلی آف صعود کنیم. اگر ۲ پیروزی دیگر کسب کنیم در پلی‌آف خواهیم بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار