برومند: شفر حسینی را خراب کرد، تصمیم او اشتباه بود

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که استفاده از سیدمهدی رحمتی به جای سیدحسین حسینی در دیدار مقابل پدیده خراسان اشتباه بوده است.

پرویز برومند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تصمیم وینفرد شفر برای استفاده سیدمهدی رحمتی به جای سیدحسین حسینی در دیدار برابر پدیده خراسان اظهار داشت: این تصمیم، اشتباه محض بود. شفر با استفاده از رحمتی به نوعی ریسک کرد و در عین حال حسینی را هم خراب کرد. اگر خدای ناکرده رحمتی اشتباهی در بازی مرتکب می‌شد، برای همیشه از بین می‌رفت. خدا را شکر اتفاقی نیفتاد.

وی در ادامه افزود: شفر این بچه (حسینی) را خراب کرد. او این همه خوب بازی کرد و رکورد زد و پاداشش بازی نکردن بود! چه ربطی دارد که می‌گویند رحمتی را برای جام حذفی آماده می‌کنند؟! تصمیم، تصمیم غلطی بود. به لحاظ روحی و روانی، حسینی را از دست دادند، اما رحمتی را که چند بازی به میدان نرفته بود، دوباره به دست آوردند.

دروازه‌بان پیشین استقلال خاطرنشان کرد: اگر نظر من را خواسته‌اید، باید بگویم تصمیم اشتباهی بوده است. اینکه نظر شفر چه چیزی بوده و به چه نتیجه‌ای رسیده است، نمی‌دانم. بهترین پاداش برای حسینی بازی کردن بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار