درخشان: پرسپولیس گل نمی‌زند و گرفتار می‌شود؛ بازیکنان بدانند هنوز کار تمام نشده است

سرمربی پیشین پرسپولیس جدایی مهدی طارمی از این تیم را یک عامل منفی در روحیه شاگردان برانکو دانست و گفت: بازیکنان باید بدانند هنوز کار تمام نشده است.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل گسترش فولاد، اظهار داشت: الان نیم‌فصل دوم لیگ است و تیم‌ها شناخت خوبی نسبت به یکدیگر پیدا کرده‌اند. این موضوع کار را برای پرسپولیس مشکل کرده است. در بازی‌ها هم مشکل را می‌بینید؛ همه می‌آیند و جلوی پرسپولیس دفاعی بازی می‌کنند و فرصت‌ها را می‌گیرند. پرسپولیس هم استرس به گل رسیدن را دارد و هم بی‌دقتی خط حمله این تیم باعث می‌شود که فرصت‌ها از دست برود. پرسپولیس گل نمی‌زند و گرفتار می‌شود.

وی با بیان اینکه جدایی مهدی طارمی این روزها روی اوضاع روحی پرسپولیس تاثیر گذاشته است، یادآور شد: در پرسپولیس خیلی بازیکنان آمدند و رفتند. الان شرایط پرسپولیس شرایط بدی است. آن اتفاقات افتاد و پنجره نقل‌وانتقالات پرسپولیس بسته شده است، اما طارمی می‌گذارد و می‌رود. اگر پنجره نقل‌وانتقالات باز بود، هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شد و پرسپولیس می‌توانست به جای طارمی بازیکن جدید بگیرد، اما رفتن او روی پرسپولیس تاثیر گذاشت؛ خیلی هم زیاد تاثیر گذاشت. طارمی زمانی رفت که نمی‌شد بازیکن در پرسپولیس جابه‌‌جا شود. متاسفانه الان شرایط طوری شده که پول خیلی تعیین کننده است و نمی‌شود طارمی را هم سرزنش کرد. به هر حال هرکس تلاش می‌کنند که آینده‌اش را مدنظر داشته باشند. من او را مقصر نمی‌دانم.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد اینکه خیلی‌ها فکر می‌کنند شاگردان برانکو به‌راحتی می‌توانند قهرمان لیگ هفدهم شوند، گفت: نه، اصلاً این‌طور نیست. اگر این‌طور فکر کنند، قهرمانی از دست می‌رود. یک بار یادم است که بهمن ۱۳ امتیاز از پرسپولیس جلو بود، اما پرسپولیس قهرمان شد. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند کار هنوز تمام نشده و باید تلاش کنند سه امتیاز هر بازی را بگیرند.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس همچنان صدرنشین ماند

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار