ربیعی: باشگاه بادران ولخرجی نکرده و قراردادهای ما از ۸ تیم دیگر کمتر است

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران گفت: باشگاه ما به هیچ عنوان ولخرجی نکرده و قراردادهای بازیکنان ما نسبت به حداقل هشت تیم لیگ دسته اول پایین‌تر است.

محمد ربیعی در خصوص شرایط فعلی بادران در لیگ دسته اول و شانس صعود این تیم به رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری اظهار داشت: هنوز تا پایان لیگ ۱۵ بازی دیگر باقی مانده است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. من سعی می‌کنم کاری را که از سال قبل شروع کردم، ارتقا بدهم و تلاش مجموعه این است که روی یک ریتم مشخص جلو برویم. برای من نظم کاری و تاکتیکی بسیار مهم است و این موضوع می‌تواند نقش مهمی در موفقیت تیمم داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران خاطر نشان کرد: صحبت کردن در مورد صعود به لیگ برتر زود است و شاید پنج هفته مانده تا پایان لیگ بتوان راحت‌تر در این مورد حرف زد. اعتقاد من این است که در حال حاضر ۹ تیم شانس صعود به لیگ برتر را دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کیفیت فنی لیگ دسته اول نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت کرده است یا خیر، گفت: کیفت فنی بازی‌ها رشد خوبی نسبت به سال‌های گذشته داشته است. این درست است که تمامی زمین‌هایی که در آنها مسابقات را برگزار می‌کنند کیفیت خوبی ندارند، ولی شرایط زمین ها نسبت به گذشته بهتر شده است. داوری‌ها و نظارت‌ها نیز پیشرفت کرده است و پوشش خبری مسابقات هم نسبت به گذشته وضعیت بهتری دارد. حتی مربیان هم شرایط خوبی را تجربه می‌کنند.

ربیعی در واکنش به اینکه برخی می‌گویند بادران هزینه‌های هنگفتی در لیگ امسال انجام داده است، تصریح کرد: متأسفانه برخی خودشان موفق نمی‌شوند و می‌خواهند چنین جوی را ایجاد کنند و بگویند بادران تیم متمولی است که  زیاد هزینه کرده است. من با جرأت می‌گویم که سقف قرارداد تیم ما حداقل از هشت تیم در لیگ امسال پایین‌تر است و باشگاه بادران به هیچ عنوان ولخرجی نکرده است.

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران در پایان اظهار داشت: ما یک تیم تهرانی هستیم و معمولاً میزبان یا میهمان بودن برای ما تفاوتی ندارد. ما نسبت به تیم‌های شهرستانی از برخی امتیازها محروم هستیم، ولی متأسفانه خیلی ها این مسائل را نمی‌بینند. همین اواخر هم در پرداختی‌ها به مربیان و بازیکنان تا حدودی تأخیر ایجاد شده است که البته این مسائل طبیعی است، ولی مهم این است که ما چگونه این اتفاقات را مدیریت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار