کونته: بازیکنام به شیوه‌ای باورنکردنی نگرانی‌ مرا برطرف کردند

سرمربی تیم فوتبال چلسی عملکرد شاگردانش در خانه برایتون را ستود و آن را باورنکردنی توصیف کرد.

، آنتونیو کونته پس از پیروزی ۴ بر صفر چلسی در خانه برایتون در هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر انگلیس، اعتراف کرد که نگران بوده تیمش در این بازی به خاطر مصدومان و محرومانی که داشت نتواند نتیجه دلخواه را بگیرد، اما مردانش به بهترین شکل نگرانی او را برطرف کردند.

سرمربی ایتالیایی آبی‌های لندن گفت: برد مهمی را کسب کردیم. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و خیلی زود با کارهای ترکیبی خوب به گل رسیدیم. در ابتدای بازی نگران مصدومیت‌های فراوان برای بازیکنان و محروم شدن آنها بودم، اما واکنشی که تیم به نگرانی من داشت، باورنکردنی بود. از این بابت خوشحالم مخصوصاً که بدون گل خورده بازی را بردیم.

کونته ادامه داد: امروز تیم‌ ما یک عملکرد عالی ارائه کرد. ما توپ را خیلی سریع به گردش درمی‌آوردیم و سعی کردیم به بازیکنانی که میان خطوط بودند توپ برسانیم و کارهای ترکیبی خوبی انجام دهیم. من در این بازی کارهای مهمی از بازیکنانم دیدم. حالا باید به همین روند به کارمان ادامه دهیم.

سرمربی سابق یوونتوس درباره مصدومیت بازیکن تیمش آندریاس کریستنسن از ناحیه سر هم عنوان کرد: چیز خاصی نیست و فقط یک ضربه به سر او وارد آمده است. داور از او خواست که بیرون برود، نه؟ اما راستش را بخواهید خود او نمی‌خواست از زمین بازی خارج شود. خب زمانی که شما یک بازیکن آماده مانند داوید لوییز دارید نباید ریسک کنید و من هم تصمیم به تعویض گرفتم. حال کریستنسن اما خوب است. او به بازی بعدی ما می‌رسد.

کونته درباره وضعیت تیبو کورتوا که در تمرینات پیش از بازی مصدوم شد و به این بازی نرسید هم گفت: باید وضعیتش را بررسی کنیم. ضربه‌ای به قوزک پایش وارد آمده است. او به این بازی نرسید، اما در نبودش کابایرو واقعاً خوب کار کرد و من از او راضی‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار