گزینه بومی میلان برای جانشینی گتوسو در فصل آینده مشخص شد

یکی از نشریات ورزشی ایتالیا نوشته است که روسونری قصد دارد یکی از سرمربیان موفق بومی فوتبال ایتالیا را برای هدایت این تیم در فصل آینده استخدام کند.

، نشریه توتواسپورت نوشته است که باشگاه میلان در پایان فصل جاری مذاکرات خود را با ناپولی برای استخدام سرمربی این باشگاه، مائوریسیو ساری آغاز خواهد کرد.

ساری، سرمربی موفق آبی‌پوشان شهر ناپل در فصول اخیر ناپولی را به یکی از مدعیان قهرمانی سری A تبدیل کرده و اکنون هم تیمش در جدول سری A بالاتر از یوونتوس، پیشتاز کورس قهرمانی است. با این حال چیزی که بیش از همه نام ساری را سر زبان‌ها انداخته، تفکرات هجومی اوست که بازی‌های ناپولی را چشم‌نواز و تحسین‌برانگیز کرده است.

اکنون میلانی‌ها به این فکر افتاده‌اند که برای فصل آینده این مرد ایتالیایی را که تا چند سال پیش حرفه‌ اصلی‌اش کار در بانک بود را استخدام و با او دوران تازه‌ای را آغاز کنند. این باشگاه در ابتدای فصل جاری وینچنزو مونتلا را اخراج و جنارو گتوسو را جانشین او کرد، اما ظاهراً گتوسو هم نتوانسته اعتماد مسئولان باشگاه را جلب کند و آنها به فکر گزینه‌ای کارآمدتر هستند.

این نخستین باری نیست که شنیده می‌شود میلان خواهان استخدام ساری است. او دو سه فصل قبل، زمانی که هنوز سیلویو برلوسکونی مالک روسونری بود هم در فهرست گزینه‌های هدایت این تیم قرار گرفت، اما به دلیل گرایشات سیاسی‌اش که با عقاید حزب برلوسکونی تضاد داشت، مسئولیت هدایت قرمزومشکی‌پوشان سن‌سیرو به او سپرده نشد.

به نوشته نشریه توتواسپورت، میلان پیشنهاد به ساری ارائه خواهد کرد که به موجب آن به او ۳.۵ میلیون یورو در سال حقوق تعلق خواهد گرفت و این دو برابر حقوق فعلی او در ناپولی است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار