واکنش امری به خودخواهی نیمار برای زدن پنالتی PSG‌ مقابل دیژون

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن درباره اتفاق جنجالی که در بازی شاگردانش در هفته اخیر لوشامپیونه رخ داد، اظهارنظر کرد.

و به نقل از ESPN، خودخواهی نیمار برای زدن ضربه پنالتی دقیقه ۸۸ پاری‌سن‌ژرمن در پیروزی خانگی ۸ بر صفر این تیم برابر دیژون در هفته بیست‌و‌یکم لوشامپیونه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت. نیمار با اینکه هت‌تریک کرده بود، پشت پنالتی که اینسون کاوانی گرفته بود ایستاد و با آن گل چهارمش را زد در حالی که اگر هم‌تیمی اروگوئه‌ای‌ او این پنالتی را به گل تبدیل می‌کرد، رکورددار گلزنی برای PSG‌ می‌شد. این اتفاق یک بار دیگر شائبه عدم اتحاد و اختلافات داخلی میان بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن را سر زبان‌ها انداخت.

اونای امری، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن اما از تکذیب این موضوع خودداری کرد و ترجیح داد که این شک و شبهه در میان هواداران باقی بماند.

بیشتر بخوانید: نیمار با خودخواهی به کاوانی پنالتی نداد و توسط هواداران «هو» شد

امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر لیون در هفته بیست‌و‌دوم لوشامپیونه، به خبرنگاران گفت: من در خارج از رختکن درباره مسائلی که در آن رخ می‌دهد، صحبت نمی‌کنم. بازیکنان ما هر کدام یک نقشی در تیم دارند. سلسه مراتب پنالتی‌ زدن هم در تیم ما مشخص است اما من ترجیح می‌دهم درباره این موضوع صحبت نکنم.

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن درباره رکورد کاوانی هم اعتراف کرد که از این موضوع مطلع بوده است اما معتقد بود این مسئله است که او و بازیکنان در موردش با یکدیگر صحبت نمی‌کنند.

او ادامه داد: وقتی داریم برای بازی‌های‌مان آماده می‌شویم، ما فقط درباره آمارهای تیمی حرف می‌زنیم. آمارهای فردی هم البته به تیم کمک می‌کنند و خوب هستند. با این حال آمارهای فردی هرگز سوژه بحث و گفت‌و‌گوی بازیکنان نیست.

امری سپس  به تمجید از رویکرد کاوانی در بازی PSG‌ برابر دیژون پرداخت و بر وجود اتحاد در رختکن تیمش تأکید کرد.

سرمربی سابق سویا اظهار داشت: ادینسون بازیکنی است که واقعاً پیشرفت کرده. او در این تیم پیشرفت کرده و خوشحال است. تیم ما در حال حاضر بسیار قوی است. ادینسون هم صلاح تیم را می‌خواهد. در واقع تمام بازیکنان ما در کنار هم هستند و به کار گروهی فکر می‌کنند. ما الان روی بازی برابر لیون تمرکز داریم اما همه اتفاقاتی که در بازی چهارشنبه رخ داد هم مثبت بود. رختکن PSG قوی است و ما برای ارائه عملکرد خوبی در مقطع پایانی فصل انگیزه فراوانی داریم.

امری در پایان گفت: ادینسون در کنار تیاگو سیوا، خاویر پاستوره و لوکاس مورا جزو بازیکنانی هستند که بیشترین سابقه بازی را در تیم ما دارند. او سال گذشته با تمدید قراردادش نشان داد که از حضور در PSG راضی است. اینکه در رختکن تیم ما بازیکنان چند دسته شوند طبیعی است و معمولاً اساس شکل‌گیری این گروه‌ها ملیت بازیکنان است. زبان اول رختکن ما فرانسوی است. من به شخصه خودم می‌توانم فرانسوی یا اسپانیایی حرف بزنم اما در رختکن به زبان فرانسه حرف می‌زنم. ادینسون هم به خوب فرانسوی صحبت می‌کند. هر بازیکنی شخصیت خودش را دارد.

سرمربی پاریسی‌‌ها در پایان درباره آینده‌اش و قراردادش که در پایان فصل منقضی می‌شود هم تأکید کرد: من در وضعیت فعلی تیمم فکر می‌کنم نه به آینده‌ خودم. از کار کردن در پاری‌سن‌ژرمن راضی‌ام چون این یک چالش شخصی است. روی وظایم روزمره‌ام تمرکز دارم و می‌خواهم به اهدافم برسم. من نگران چیزی نیستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار