توفیقی: شفر گومز را ماشین گلزنی می‌داند/ گرو وقت ما را بیش از ۳ هفته تلف کرد

معاون باشگاه استقلال گفت که سرمربی این تیم مهاجم جدید آبی‌پوشان را یک ماشین گلزنی می‌داند.

خبرنگار ورزشی ، پندار توفیقی در خصوص حضور یازالده گومز به ایران برای عقد قرارداد با باشگاه استقلال، گفت: این بازیکن ساعت ۴ صبح امروز شنبه وارد تهران شد. وی امروز کارهای پزشکی خود را انجام می‌دهد و پس از آن قرارداد او با باشگاه استقلال منعقد می‌شود.

وی ادامه داد: شفر از ابتدای فصل نقل و انتقالات تنها نام یک بازیکن را در پست مهاجم به ما معرفی کرد که آن هم الحاجی گرو بود. او بیش از ۳ هفته وقت باشگاه را تلف کرد ما ۳۰ مهاجم را با رزومه خود به شفر معرفی کردیم و فکر می‌کردیم که این بازیکنان می‌توانند به استقلال کمک کنند. گرو به ما گفت از ایران می‌ترسم، همسرم به ایران نمی‌آید و باید در دوبی اقامت داشته باشم که در دیدارهای استقلال و به صورت پروازی به ایران بیایم.

معاون باشگاه استقلال با اشاره به مذاکره با دومین مهاجم مدنظر باشگاه برای اضافه شدن به جمع آبی‌پوشان تصریح کرد: با کریستین بکامنگا هم مذاکره کردیم که او دو بار سفرش را به ایران لغو کرد. با او تلفنی صحبت کردیم که او هم می‌گفت از ایران می‌ترسم. این صحبت‌ها بهانه است آنها می‌خواهند پیشنهاد ایرانی خود را مطرح کنند و از این طریق بازاریابی کنند. متاسفانه دلال‌های فوتبال که در حد مدیر برنامه هم نیستند در این امر نقش دارند که امیدوارم جلوی آنها گرفته شود.

توفیقی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن دیگری هم به استقلال می‌پیوندد یا خیر، خاطرنشان کرد: اکنون یک مهاجم دیگر و یک بازیساز را بررسی می‌کنیم که سرمربی باید یکی را انتخاب کند. به احتمال زیاد هافبک پشت مهاجم به خدمت می‌گیریم.

وی در مورد رزومه گومز و اینکه در چه تیم‌هایی بازی کرده است، گفت: گومز پرتغالی - آفریقایی است روزمه این بازیکن در سایت اسکای‌اوت آمده و هر کسی بخواهد سابقه این بازیکن را مشاهده کند می‌تواند در سایت گوگل آن را جست‌وجو کند. ما وظیفه داریم بازیکنی را که سرمربی به باشگاه معرفی می‌کند جذب کنیم.

معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود گومز مهاجم چابکی نیست و عملکرد خوبی در تیم‌های پیشین خود نداشته است، اظهار داشت: اتفاقا صحبت شفر با نظر شما کاملا متفاوت بود. شفر معتقد است که گومز مانند یک ماشین گلزنی عمل می‌کند ما هم وظیفه داریم طبق نظرات سرمربی عمل کنیم.

توفیقی که با رادیو تهران صحبت می‌کرد در مورد قرارداد گومز با باشگاه استقلال تصریح کرد: قرارداد او یک و نیم ساله خواهد بود. او تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کنار ما خواهد بود و در صورت رضایت سرمربی قراردادش یکسال دیگر تمدید خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار