داور بازی پدیده - استقلال: جاگیری‌ام درست بود و بازیکن پدیده مچ پای نورافکن را کشید/ هیچ‌کجا پنالتی را تکرار نمی‌کنند

داور دیدار پدیده خراسان - استقلال تأکید کرد که تصمیمش برای گرفتن پنالتی برای استقلال درست بوده است.

اشکان خورشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اظهارات امید نورافکن بازیکن استقلال که گفته بود داور از او پرسیده آیا صحنه پنالتی درست بوده یا نه، عنوان کرد: اصلا چنین چیزی نیست و صحبتی با این بازیکن نداشتم. چه صحنه پنالتی و چه بعد بازی صحبتی با این بازیکن نکردم. نورافکن و عبدالله حسینی بازیکن پدیده با هم درگیر شدند که این درگیری‌ها تا پایان بازی هم ادامه داشت. گزارش این درگیری‌ها را نوشتم و به ناظر بازی تحویل دادم. متأسفانه بازیکنان صادق نیستند.

وی در مورد صحنه پنالتی گفت: اگر دقت کرده باشید، جاگیری من در این صحنه مناسب بود و قشنگ دیدم که بازیکن پدیده مچ پای بازیکن استقلال را کشید. جاگیری من خوب بود و دیدم دست بازیکن پدیده با پای بازیکن استقلال برخورد کرده است. شاید برخورد عمدی نبوده باشد، اما برخورد صورت گرفته بود. فیلم این صحنه را به همراه فلاح عضو کمیته داوران و ناظر این بازی دیدیم و وی تصمیم من را تأیید کرد.

داور دیدار پدیده - استقلال در خصوص اظهارات فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران که گفته خورشیدی باید صحنه پنالتی را تکرار می‌کرد، گفت: هیچ جای دنیا در اینگونه موارد پنالتی را تکرار نمی‌کنند. کسانی هم که گفتند صحنه باید تکرار می‌شد، با خودشان حرف بزنید قبول می‌کنند که پنالتی را معمولا تکرار نمی‌کنند. اگر قانون بگوید که باید تکرار شود، باید اجرا شود، اما همانطور که گفتم هیچ جای دنیا پنالتی را تکرار نمی‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار