ونگر برای حفظ ویلشر به او بازوبند کاپیتانی آرسنال را وعده داد

سرمربی توپچی‌ها برای اینکه بال انگلیسی‌اش را به ماندن در این تیم متقاعد کند به او یک وعده داد.

و به نقل از سان، جک ویلشر تا پایان فصل جاری با آرسنال قرارداد دارد و این بدان معناست که او در ماه جاری می‌تواند مذاکرات خود را برای پیوستن به تیمی دیگر آغاز کند.

با این حال آرسنالی‌ها امیدوارند که بازیکن انگلیسی‌شان با قبول کاهش حقوقش قرارداد خود را با آنها تمدید کند و در عوض آرسن ونگر، سرمربی توپچی‌‌ها قصد دارد طور دیگری بازیکن ۲۶ ساله خود را برای ماندن در ورزشگاه امارات متقاعد کند.

ونگر درباره بازیکنی که فصل گذشته به بورنموث قرض داده شد و این فصل دوباره به جمع توپچی‌ها برگشت، گفت: من فکر می‌کنم که جک می‌ماند چون او یک آرسنالی است. او از ۱۰ سالگی در این تیم بوده است و برای رهبری تیم هم توانایی دارد. او یک مغز فوتبالی دارد و تمام تمرکزش روی آرسنال است.

سرمربی فرانسوی آرسنال ادامه داد: شاید این واقعیت که او رفت و برگشت نشان می‌دهد به این نتیجه رسیده که زندگی در آرسنال آنقدرها هم بد نیست. این موضوع مهمی است، اینکه او می‌تواند یکی از رهبران آینده تیم باشد. چه کسی هست که بتواند تعهد و علاقه او به آرسنال را زیر سؤال ببرد؟ هیچ کسی. ما اما باید با او توافقی حاصل کنیم که او را هم راضی کند و امیدواریم که در آینده آماده بماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار