رالی داکار| العطیه، فاتح مرحله سیزدهم؛ ساینس، بخت نخست قهرمانی + عکس

کارلوس ساینس، راننده اسپانیایی تیم «پژو توتال» امید نخست قهرمانی در بخش اتومبیل رالی داکار است.

، سیزدهمین مرحله از مسابقات اتومبیلرانی رالی داکار در فاصله ۲ شهر «سان خوان» و «کودوبا» کشور آرژانتین برگزار شد.

در بخش اتومبیل،‌ ناصر العطیه، راننده تیم «تویوتا گازو» با زمان ۵ ساعت و ۲ دقیقه و ۲۲ ثانیه، زودتر از سایر حریفان از خط پایان گذشت. لوسیو آلوارس، راننده تیم «اوور درایو تویوتا» با حدود ۱۱ دقیقه تاخیر نسبت به نفر اول از خط پایان گذشت و دوم شد. کارلوس ساینس، راننده اسپانیایی تیم «پژو توتال» با زمان ۴۷ ساعت و ۴۶ دقیقه و ۳۰ ثانیه در رده بندی کلی،‌ پیشتاز است و ناصر العطیه در جایگاه دوم قرار دارد.

در بخش موتور، توبی پرایس از تیم «ردبول کی تی ام» با زمان ۴ ساعت و ۴۸ دقیقه و ۳۳ ثانیه اول شد و کوین بناویدس آرژانتینی از تیم «مانستر انرژی هوندا» دوم شد. در رده بندی نهایی، ماتیاس والکتر از تیم «رد بول کی تی ام» با زمان ۴۱ ساعت و ۳۳ دقیقه و ۴۲ ثانیه در جایگاه نخست قرار دارد.

در بخش کواد، خرمیاس گونسالس از تیم «امپرساس»  با زمان ۵ ساعت و ۵۵ دقیقه و ۱۶ ۱۶ ثانیه به مقام نخست رسید و نلسون آگوستو گالیانو از تیم «سانابریا» دوم شد. در دره بندی کلی بخش کواد، ایگناسیو کاساله با زمان ۵۲ ساعت و ۳ دقیقه و ۳۹ ثانیه اول است و نیکولاس کاویگلیاسو از آرژانتین در رده دوم قرار دارد.

در بخش کامیون هم رانندگان روس تیم کاماز – مستر با زمان ۵ ساعت و ۵۹ دقیقه و ۲ ثانیه، اول شدند و دیگر کامیون تیم کاماز به مقام دوم رسید. در دره بندی کلی، تیم کاماز اول است و تیم «ماز- اسپورتاتو» دوم است.

چهلمین دوره مسابقات رالی داکار، امشب در کوردوبا به پایان می‌رسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار