ناظم‌الشریعه: تا سوار هواپیما نشویم نباید بازی با آذربایجان را باور کنیم/ تمام برنامه‌های تیم ملی به هم ریخته است

سرمربی تیم ملی فوتسال انتقاد از لغو دیدار دوستانه برابر اسلوونی گفت: از سه ماه پیش برای این بازی برنامه‌ریزی کرده بودیم و با لغو آن تمام برنامه‌های تیم ملی به هم خورده است.

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شرایط تیم ملی فوتسال کشورمان پیش از سفر به کشور آذربایجان و انجام دو دیدار تدارکاتی با این تیم، اظهار داشت: اردوی ما در تهران روز گذشته (جمعه) به پایان رسید و بازیکنان به شهرهای خود بازگشتند. قرار است فردا دوباره بازیکنان به کمپ تیم ملی بیایند و پس از یک جلسه تمرین عازم آذربایجان شویم. اگر چه تا سوار هواپیما نشدیم، نباید باور کنیم!

«لغو دیدار با اسلوونی برنامه تیم ملی را به هم نریخته است؟» وی در این‌باره گفت: بله دقیقاً همه چیز به هم ریخت. برنامه آمادگی بازیکنان به هم خورده و کاملاً سر درگُم هستیم. ما از سه ماه پیش برای بازی با اسلوونی برنامه‌ریزی کرده بودیم، اما متأسفانه این مسابقه لغو شد. همانطور که گفتم الآن با مکافات و بدبختی تمرین می‌کنیم و تمام برنامه‌ها به هم ریخته است. نباید وضعیت اینطور باشد و در برنامه‌های تیم ملی خللی ایجاد شود. 

بیشتر بخوانید:
 بازی با آذربایجان نهایی شد

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره شرایط جسمانی بازیکنان تیم ملی گفت: سه بازیکن ما مصدوم بودند که خدا را شکر آسیب دیدگی آنها برطرف شده و اکنون فقط سنگ‌سفیدی کمی مشکل دارد. ضمن اینکه تیم آذربایجان کمی خشن فوتسال بازی می‌کند و امیدوارم بازیکنان‌مان مقابل این تیم دوباره دچار آسیب‌دیدگی جدیدی نشوند. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار