فتاحی: احتمال لغو دوباره بازی فولاد-پیکان وجود دارد/ تیم‌های بانوان خودشان خواستند در اهواز بازی کند

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از احتمال لغو بازی فولاد و پیکان به دلیل شرایط نامساعد هوای اهواز خبر داد.

خبرنگار ورزشی , دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پیکان تهران که قرار بود روز گذشته (جمعه) برگزار شود, به دلیل وجود گرد و خاک و مساعد نبودن شرایط جوی به امروز موکول شده اما با توجه به پایداری گرد و خاک در اهواز این احتمال وجود دارد که برگزاری این بازی باز هم به تعویق بیفتد.

سعید فتاحی, رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این باره به تسنیم گفت: در صورتی که شرایط جوی لازم برای برگزاری بازی فولاد و پیکان در اهواز امروز هم فراهم نباشد دیگر این بازی به ۲۴ ساعت بعد موکول نمی‌شود و یک تاریخ دیگر را برای برگزاری این بازی مشخص می‌کنیم. با توجه به اینکه دو تیم در رقابت‌های آسیایی شرکت نمی‌کنند از این لحاظ مشکلی وجود ندارد و می‌توان درصورت لغو, یک تاریخ مناسب را برای برگزاری این بازی مشخص کرد.

وی ادامه داد: یک ساعت قبل از آغاز بازی (ساعت ۱۳:۳۰) داور و ناظران به ورزشگاه می‌روند و با توجه به شرایط موجود, تصمیم نهایی را برای برگزاری یا عدم برگزاری در ساعت مقرر اتخاذ می‌کنند.  سال گذشته فکر می‌کنم برای استقلال خوزستان همین اتفاق افتاد و ما ساعت بازی را از ساعت ۱۷ به ۱۹ تغییر دادیم تا شرایط آب و هوایی بهتر باشد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ همچنین درباره یکی از دیدار‌های لیگ فوتبال بانوان که روز گذشته در اهواز برگزار شد, عنوان کرد: تا دقیقه ۷۵-۷۰ این بازی گرد و غبار کم بود که بعد از زیاد شدن آن, داور به تیم‌ها گفت که باید بازی را متوقف کنیم اما تیم‌ها خودشان گفتند ما هزینه کردیم و اجازه بدهید بازی تا پایان ادامه پیدا کند. مطمئناً مشکلی با توقف یا لغو این بازی نداشتیم چراکه مسابقات بانوان فشردگی لیگ آقایان را ندارد و در صورت لغو هم اتفاق خاصی رخ نمی‌داد اما تیم‌ها در لیگ بانوان با مشکلات زیادی برای مسابقات آماده می‌شوند و برای همین ترجیح داده شد که ۲۰ دقیقه پایانی این نیز برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

برگزاری فوتبال در گرد و خاک برای بانوان آری، برای مردان خیر!

تبعیض در غبار؛ کسی به فکر بانوان فوتبالیست نیست

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار