اصفهانیان: داور بازی پدیده - استقلال کوتاهی کرد و تصمیم خوبی نگرفت؛ او باید بیشتر دقت می‌کرد

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تصمیم داور بازی پدیده - استقلال را نادرست ارزیابی کرد.

فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره عملکرد داوران در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: جا دارد از همه داوران که این هفته قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل قضاوت داوران در هفته بیستم لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم. در همه بازی‌هایی که گزارش آنها به ما رسیده، عملکرد داوران خوب بوده است. ما گروه آنالیز خودمان را داریم و آنها در روزهای آینده همه صحنه‌های داوری بازی‌های مختلف هفته را آنالیز خواهند کرد.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد صحنه پنالتی تیم استقلال در دیدار مقابل پدیده، گفت: پنجشنبه و جمعه ۷ بازی برگزار شد. در این ۷ بازی، یک صحنه را در یک بازی برخی‌ها می‌گویند پنالتی بود و برخی دیگر می‌گویند پنالتی نبود. کارشناسان نظرهای مختلفی در این مورد می‌دهند، اما چیزی که برای کمیته داوران ملاک است، نظر گروه آنالیز خودمان است. در مورد پنالتی استقلال هم گروه آنالیز ما باید نظر بدهد.

اصفهانیان با اشاره به ورود زودهنگام بازیکن تیم پدیده به داخل محوطه جریمه، خاطرنشان کرد: طبیعی و مشخص است که بازیکنان تیم پدیده سریع‌تر و قبل از زدن ضربه پنالتی وارد محوطه جریمه شدند که این قانونی نیست و اشکان خورشیدی (داور بازی پدیده - استقلال) تصمیم خوبی نگرفت. داور در آن صحنه کوتاهی کرد و ورود غیر مجاز بازیکنان پدیده قبل از زدن ضربه به توپ را اعلام و پنالتی را تکرار نکرد، او باید بیشتر دقت می‌کرد.

اصفهانیان تصریح کرد: واقعاً از همه مربیان و افراد فوتبالی این است که خوب‌ها را هم ببینند. داوران ما این هفته واقعاً خوب قضاوت کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل پدیده: با دو رقیب مواجه هستیم؛ تیم حریف و داور

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار