لیگ قهرمانان، اینتر را مجبور به خرید رافینیا نمی‌کند

شائبه اجباری بودن خرید بال بارسلونا از سوی اینتر در پایان فصل جاری رد شد.

و به نقل از نشریه مارکا، باشگاه‌های بارسلونا و اینتر برای انتقال رافینیا به سری A‌ به توافق رسیدند. برنامه اینتر جذب قرضی رافینیا تا پایان فصل جاری بود که در ابتدا بارسا با آن مخالف بود اما ظاهراً اکنون این باشگاه به آن رضایت داده چرا که اینتر گزینه خرید مشروط این بازیکن برزیلی در پایان فصل را پذیرفته است.

بسته به عملکردی که رافینیا در ۵ ماه پیش‌رو در سری A ارائه کند، اینتر در پایان فصل برای خرید او ۳۵ میلیون یورو به عنوان رقم پایه و سه میلیون یوروی دیگر به عنوان پاداش به بارسلونا خواهد پرداخت.

در همین حال نشریه موندودپورتیوو، مدعی شده در توافقش با بارسلونا برای جذب رافینیا شرط عقد قرارداد قطعی اجباری با این بازیکن برزیلی در پایان فصل در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را پذیرفته اما این خبر توسط شبکه اسکای اسپورت ایتالیا تکذیب شد. این شبکه مدعی شده که عقد قرارداد میان اینتر و رافینیا صرفاً در صورت رضایت نراتزوری از عملکرد این بازیکن ۲۴ ساله صورت خواهد گرفت.

اگر اینتر در پایان فصل تصمیم به خرید رافینیا بگیرد، قراردادی قطعی که با او خواهد بست سه سال‌ونیم خواهد بود. گفته می‌شود پدر این بازیکن، مازینیو، نقش پررنگی در توافق میان دو باشگاه در روند مذاکرات داشته است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار