عطایی: تیم‌های بالای جدول به جز بانک سرمایه، فرقی با هم ندارند

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: تیم‌های بالای جدول به جز بانک سرمایه، فرقی با هم ندارند و به همین دلیل برای ما فرقی نمی‌کند که با کدام تیم بازی کنیم.

بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد پیروی ۳ بر ۲ شاگردانش مقابل شهرداری ارومیه اظهار داشت: بازی در ارومیه مثل همیشه سخت بود. تیم شهرداری نیز با توجه به شکست‌های اخیر خود و موقعیت نامناسبی که در جدول دارد، نیاز به پیروزی داشت به همین خاطر با ترکیبی متفاوت با قبل وارد زمین شد.

عطایی ادامه داد: با تغییراتی که ارومیه در تیم خود داده بود، کار ما سخت شد و ۲ ست ابتدایی را واگذار کردیم. از ست سوم اما تغییراتی در تیم به وجود آوردیم که برتری را به سود ما رقم زد و در نهایت ۳ بر ۲ برنده شدیم.

سرمربی تیم کاله گفت: ما برای بازی مقابل شهرداری ارومیه، ۴ مصدوم داشتیم و تنها با ۱۱ بازیکن به میدان رفتیم. پاسور و قطر پاسور ما نیز در مقاطعی از بازی، خوب عمل نکردند ولی در نهایت با استفاده از بازیکنان ذخیره، بازی را بردیم.

او در مورد حریف احتمالی تیمش در مرحله پلی‌آف گفت: تیم‌های بالای جدول به جز بانک سرمایه، فرقی با هم ندارند و به همین دلیل برای ما فرقی نمی‌کند که با کدام تیم بازی کنیم.

عطایی در مورد جواد کریمی، پاسور تیم کاله که از او به عنوان بازی‌ساز آینده تیم ملی یاد می‌شود گفت: عملکرد کریمی، خوب و قابل قبول است ولی در استفاده از ادبیات و اصطلاحات درباره بازیکنان جوان باید دقت شود. به نظرز من هرگز نباید یک بازیکن ۱۹ ساله را به یک بازیکن با تجربه  و میدان دیده ۳۲ ساله مقایسه کرد.

سرمربی کاله ادامه داد: استعدادهای والیبال ایران در فضای نامتعارفی که برخی قصد دارند یک بازیکن را بزرگ کنند، سوخته می‌شوند. نباید جوانان مستعد را دچار چالش ذهنی کرد و تحت فشار روحی قرار داد. آنها باید آرام آرام پیشرفت کنند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار