مدیرعامل پدیده: با دو رقیب مواجه هستیم؛ تیم حریف و داور

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان معتقد است که این تیم برای دیدارهای خود باید با تیم حریف و داور مسابقه مبارزه کند.

خبرنگار ورزشی ، حمیدرضا کریمویی پس از تساوی بدون گل پدیده مقابل استقلال گفت: بازی زیبایی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم. فرصت‌های صد در صدی روی دروازه استقلال ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشد. متأسفانه باز هم در این مسابقه از داوری ضربه خوردیم. پنالتی دقیقه ۲ ما را اعلام نکردند و یک پنالتی به سود استقلال اعلام شد که کارشناسان باید در این خصوص صحبت کنند.

وی با اعتراض به اخراج رضا مهاجری از کنار زمین گفت: در بازی‌های قبلی هم همین داور در بازی ما اشتباه کرد که به عنوان جریمه به لیگ دسته اول منتقل شد، اما قضاوت این بازی مهم به او سپرده شد. احساس می‌کنیم همیشه با دو رقیب مواجه هستیم. هم تیم حریف و هم داور. واقعاً در این زمینه اذیت شدیم و باید فکری به این موضوع کنیم.

مدیرعامل باشگاه پدیده با تمجید از تماشاگران مشهدی که به تشویق این تیم پرداختند، خاطرنشان کرد: آنها واقعاً به ما لطف کردند و امروز از روزهای خوب پدیده بود. تماشاگران با تمام سختی‌هایی که در راه رسیدن به ورزشگاه ثامن داشتند، به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند. دست آنها را می‌بوسم.

کریمویی درباره اینکه گفته می‌شود بازی مشکی‌پوشان - تراکتورسازی قرار است در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود، گفت: طبق مصوبات شورای تأمین، دیدار تیم‌های استان خراسان رضوی به جز بازی با استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد. آستان قدس رضوی هم با ما همکاری داشته و فکر می‌کنم می‌توانیم بازی‌های بعدی را در این ورزشگاه برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد تیم پدیده در این مسابقه راضی بوده است یا خیر، اظهار داشت: بسیار راضی هستم. آنها بازی بسیار زیبایی ارائه کردند و از تمام جان خود مایه گذاشتند. ما باید در این مسابقه نتیجه می‌گرفتیم. جو ورزشگاه با تشویق تماشاگران گرم‌تر شد و تیم با حمایت این تماشاگران، مستحکم‌تر بازی می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار