سومین تساوی پیاپی استقلال این بار برابر پدیده/ ابراهیمی پنالتی را از دست داد

دیدار تیم‌های فوتبال پدیده خراسان و استقلال با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

، در ادامه بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال پدیده خراسان و استقلال از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) به قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی صفر - صفر خاتمه یافت تا استقلال پس از بازی برابر تراکتورسازی و سایپا سومین تساوی پیاپی خود را کسب کند.

استقلال با این تساوی ۲۹ امتیازی شد و در همان رده ششم باقیماند و پدیده با ۲۳ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد.

ترکیب پدیده: سعید جلالی، رضا ناصحی، عبدالله حسینی، حسین مرادمند، اکبر صادقی، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد(۸۰ - سالار افراسیابی)، میلاد کمندانی(۴۶ - محمدرضا خلعتبری)، محمد مهدی‌خانی(۵۳ - حسین فاضلی)، محمد قاضی و معین عباسیان

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی(۶۹ - بهنام برزای)، سرور جپارف و جابر انصاری(۷۵ - علی قربانی).

نیمه اول

دقیقه ۵: پاسکاری بین وریا غفوری و امید ابراهیمی، پاس خوبی را به جابر انصاری رساند، اما ضربه این بازیکن را دروازه‌بان حریف دور کرد.

دقیقه ۱۰: پاس خوب امید نورافکن، بار دیگر انصاری را صاحب موقعیت کرد، اما این ضربه کم جان این بازیکن را سعید جلالی دروازه‌بان پدیده گرفت.

دقیقه ۱۱: رضا ناصحی در محوطه جریمه استقلال شوت محکمی زد که با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: اشتباه فرشید باقری، توپ را به میلاد کمندانی رساند و ضربه این بازیکن از راه دور با فاصله کم از کنار دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: نفوذ استقلالی‌ها به داخل محوطه جریمه پدیده، موقعیت خطرناکی را ایجاد کرد و امید ابراهیمی می‌رفت با پشت پا توپ را وارد دروازه کند، اما دروازه‌بان پدیده مانع شد.

دقیقه ۳۳: توپ ربایی انصاری و سانتر او با ضربه سر بازیکنان استقلال کم مانده دروازه پدیده باز شود، اما مدافعان پدیده دستپاچه توپ را دفع کردند و در ادامه هم ضربه سر سید مجید حسینی هم راهی کرنر شد.

نیمه دوم

دقیقه۵۳: ارسال خطرناک جپاروف از روی ضربه ایستگاهی، موقعیت خطرناکی را برای استقلالی‌ها بوجود آورد، اما توپ را مدافعان پدیده به بیرون زدند.

دقیقه ۵۶: وریا غفوری سانتر خوبی ارسال کرد و ضربه جپاروف با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۹: محمد قاضی می‌توانست دروازه استقلال را باز کند، اما ضربه مهاجم پدیده را رحمتی گرفت.

دقیقه ۶۲: اکبر صادقی به خاطر تکل شدید روی پای امید ابراهیمی با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۳: ارسال از جناح چپ پدیده به محوطه جریمه را خلعتبری به راحتی می‌توانست وارد دروازه کند، اما ضربه بی دقت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۴: سیدمجید حسینی با تکل شدید بازیکن پدیده را متوقف و از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۷: امید ابراهیمی پس از جا گذاشتن خلعتبری، توپ را به بهنام برزای داد که ضربه این بازیکن به تیر افقی برخورد کرد.

دقیقه ۸۲: ارسال علی قربانی را بهنام برزای می‌توانست وارد دروازه کند، اما با دست زد تا داور به او کارت زرد نشان دهد.

دقیقه ۸۸: استقلال صاحب پنالتی مشکوکی شد که ضربه پنالتی ابراهیمی را دروازه‌بان پدیده گرفت. خورشیدی در شرایطی برای استقلال پنالتی گرفت که صحنه کاملا مشکوک بود.

دقیقه ۸۸: علی قربانی به خاطر خطایی که مرتکب شد، از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۹۰: رضا مهاجری سرمربی پدیده به دلیل اعتراض و ورود به زمین بازی اخراج شد.

 جدول لیگ برتر را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار