حبیبی: بازی با ژاپن به دلیل کسب سرگروهی اهمیت زیادی دارد

مربی تیم ملی هندبال گفت: بازی فردا به دلیل کسب سرگروهی اهمیت زیادی دارد و اگر برابر ژاپن به پیروزی برسیم و سرگروه شویم در مرحله بعد کار نسبتا راحت‌تری خواهیم داشت.

علیرضا حبیبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برتری تیم ملی هندبال کشورمان در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا اظهار داشت: روز گذشته همراه بچه‌ها شاهد اولین بازی ژاپن و ازبکستان بودیم. البته ازبکستان با تمام نفرات بود ولی ژاپن با ترکیب اصلی نبود. شناخت نسبی از هر دو تیم پیدا کردیم و در اولین دیدار خود با توجه به تفاضل ۱۱ گل ژاپن سعی کردیم با تفاضل بیشتری برنده بازی با ازبکستان باشیم.

وی در ادامه افزود: در اولین بازی سعی کردیم تغییراتی را در ترکیب تیم بدهیم و بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند به خصوص در نیمه دوم هم در دفاع و هم در حمله بهتر بودند و با سرعت دادن به بازی و استفاده از ضد حملات موفق بودیم و با اختلاف ۱۹ گل از سد ازبکستان گذشتیم و آماده دیدار بعدی هستیم.

مربی تیم ملی هندبال کشورمان در خصوص دیدار فردا برابر ژاپن گفت: این دیدار ساعت ۱۷ به وقت کره جنوبی برگزار می‌شود. فردا صبح تمرین سبکی را در هتل انجام می‌دهیم. با توجه به پیروزی امروز و اینکه گروه ما سه تیمی است توانستیم به جمع ۸ تیم برتر صعود کنیم.

وی تصریح کرد: بازی فردا به دلیل کسب سرگروهی اهمیت زیادی دارد و اگر برابر ژاپن به پیروزی برسیم و سرگروه شویم در مرحله بعد کار نسبتا راحت‌تری خواهیم داشت. با توجه به شناخت از ژاپن و تحقیقاتی که در مورد این تیم کردیم از آن شناخت داریم، امیدوارم فردا با تمام قدرت از سد این تیم عبور کنیم.

حبیبی در پایان تاکید کرد: ژاپن از یک مربی ایسلندی که در آلمان حضور داشته استفاده می‌کند و تدارک خوبی داشته و به پیروزی و صعود امیدوارند. ما هم امیدواریم با بهترین نتیجه صعود کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار